Fachowo o franczyzie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Rozwój firmy poprzez franczyzę

Franczyza to coraz popularniejsza metoda rozwoju firmy. O tym jak prawidłowo wdrożyć ten model współpracy biznesowej, by zbudować sieć partnerską dowiedzieli się uczestnicy szkolenia „Rozwój firmy poprzez franczyzę” Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych (ARSS).

Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych rozpoczęła kolejny cykl spotkań dla firm. Celem szkolenia „Rozwój firmy poprzez franczyzę”, które odbyło się 16 stycznia było uświadomienie przedstawicielom firm, zamierzających przystąpić do budowy sieci (franczyzowej, agencyjnej, dystrybucyjnej) specyfiki warunków prowadzenia działalności gospodarczej w oparciu o sieć.

Uczestnicy spotkania, które odbyło się w formie siedmiogodzinnego bloku szkoleniowo-konsultacyjnego dowiedzieli się także o prawidłowym przebiegu kolejnych etapów i zakresu prac związanych z tworzeniem sieci. Uświadomili również sobie jakie są szanse i zagrożenia dla firmy decydującej się na rozwój poprzez utworzenie sieci.

W ramach bloku szkoleniowo-konsultacyjnego zostały też omówione najczęściej występujące problemy we współpracy między licencjodawcą i licencjobiorcami.

W najbliższym czasie odbędą się kolejne szkolenia organizowane przez ekspertów ARSS. Z terminami spotkań i tematami szkoleń można zapoznać się klikając w ten link: SZKOLENIA

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram