Express Chicken z wysypem promocji dla nowych partnerów 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Express Chicken z wysypem promocji dla nowych partnerów

Podpisujemy średnio 2 umowy franczyzowe miesięcznie. Osoby, które przystąpią do sieci do końca tego roku otrzymają m.in. 50% rabatu od wybranej kwoty licencji, darmowy pakiet ulotek reklamowych i odzież firmową z logo Express Chicken – mówi nam Mariusz Zarzycki z franczyzowej sieci restauracyjnej Express Chicken.

Jak zaznacza, do tej pory do Express Chicken przystąpiło 27 franczyzobiorców. Obecnie organizatorzy konceptu stawiają na rozwój sieci w kraju. Ostatnio uruchomiony został lokal w Łodzi. Już wkrótce menu Express Chicken będzie dostępne we Wrocławiu, Nowym Targu, Grodzisku Wielkopolskim, Elblągu i Opolu. Po nowym roku planowane jest uruchomienie dwóch zagranicznych placówek.

Według Mariusza Zarzyckiego, konkurencyjność tego konceptu polega na elastycznych warunkach przystąpienia do sieci. Franczyzobiorca wybiera pakiet najbardziej dostosowany do jego potrzeb i możliwości finansowych. W ofercie Express Chicken znajduję się 6 różnych opcji licencji. Ofertę franczyzy wyróżnia też stosunkowo niski koszt uruchomienia lokalu, bezpłatne projekty reklam, ulotek, banerów i inne wsparcie marketingowe. 

Użyczamy też część sprzętu kuchennego na czas trwania współpracy o wartości nawet do 5 tys. zł. Dzięki współpracy z jednym z największych dystrybutorów i producentów artykułów spożywczych jesteśmy wstanie zagwarantować najlepsze ceny dla naszych partnerów. Od dwóch miesięcy współpracujemy z marką Orbit. Do każdego z naszych dań klient otrzymuje gratis gumę do życia. We wszystkich lokalach uruchomiliśmy systemy zamówień on-line we współpracy z wiodącymi serwisami branżowymi – kontynuuje Mariusz Zarzycki.

Wśród dotychczasowych franczyzobiorców marki są zarówno młode osoby, w średnim wieki, jak i osoby z przedziału wiekowego 50+. 

Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii, dzięki kilkudniowym szkoleniom jesteśmy w stanie przekazać niezbędną wiedzę. Wśród naszych franczyzobiorców jest już kilku, którzy będą uruchamiać swój drugi lokal Express Chicken – wyjaśnia menadżer.

Dodaje, że dla osób które przystąpią do sieci do końca tego roku są przygotowane specjalne warunki, m.in.: 50% rabatu od wybranej kwoty licencji, darmowy pakiet ulotek reklamowych w ilości 5 tys. sztuk oraz 2 pierwsze miesiące współpracy z serwisem zamówień on line bez kosztów obsługi. Ponadto partnerzy otrzymają 2 tys. sztuk kuponów rabatowych o wartości 10 zł każdy, do wykorzystania przez klientów on-line i odzież firmową z logo Express Chicken.

INK

O szczegółach współpracy z siecią Express Chicken można się dowiedzieć odwiedzając naszą bazę systemów sieciowych

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram