Express Chicken alternatywą dla KFC?

Autor: Redakcja
Kategoria:
Express Chicken alternatywą dla KFC?
Sieć Express Chicken, która w sektorze gastronomicznym działa od 4 lat, z powodzeniem otwiera kolejne punkty franczyzowe.
Do sieci przystąpiło już 10 franczyzobiorców. Prowadzone są rozmowy z kilkoma kolejnymi zainteresowanymi z różnych rejonów Polski, kolejne umowy podpisane zostaną we wrześniu. Zainteresowanie ofertą Express Chicken wyraziło też kilka już działających placówek gastronomicznych w celu zwiększenie atrakcyjności swojego menu. W sumie, do końca roku 2013 planowane jest uruchomienie 15 niezależnych punktów franczyzowych na terenie całego kraju.
EXPRESS CHICKEN pozwala w prosty sposób i niewielkim kosztem stworzyć bar szybkiej obsługi typu FAST FOOD oferujący charakterystycznie panierowane dania z kurczaka z możliwością konsumpcji na miejscu jak i w dostawie. Menu EXPRESS CHICKEN zawiera kubełki pełne chrupiących skrzydełek i zestawy z panierowanymi kawałkami kurczaka (skrzydełka, nuggetsy /stripsy/, pałki kurczaka), frytki, 4 rodzaje tortilli, chickenburgery i texasburgery, a także sałatkę Colesław.
Dzięki utrzymaniu wysokiej jakości oraz osiągnięciu wyjątkowego smaku potraw możemy pochwalić się szerokim gronem klientów zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych.
Jak wiadomo firma AmRest – masterbiorca sieci KFC w Polsce nie udziela licencji franczyzowej innym podmiotom. Tak więc nasza sieć z powodzeniem może konkurować z KFC i zagospodarować miejsca do których sieć KFC nie dociera – powiedział Mariusz Zarzycki, specjalista ds. sieci franczyzowej EXPRESS CHICKEN.
Każde z naszych dań można zamówić na miejscu, na wynos, jak i z dostawą pod wskazany adres. Dostawa w przedziale od 20- 40 min gwarantuje zadowolenie każdego klienta. – dodaje Zarzycki.
Partnerem EXPRESS CHICKEN może zostać osoba dysponująca lokalem o powierzchni min. 25 m2, znajdującym się najlepiej w centrum miasta lub w galerii handlowej. Kapitał potrzebny do rozpoczęcia działalności pod szyldem sieci to ok. 15 -20 tys. zł. Zwrot z inwestycji możliwy jest już po pierwszym miesiącu działalności. Jest to jedna z najtańszych ofert franczyzowych w Polsce. Opłata licencyjna, pobierana jednorazowo na początku współpracy, wynosi tylko 2200 zł netto. Uiszczając ją franczyzobiorca może liczyć m.in. na pomoc w uruchomieniu lokalu, szkolenie pracowników, wsparcie marketingowe i reklamowe, know-how i rabaty u dostawców. Od września wprowadzona będzie również opłata bieżąca w wysokości 500 zł netto.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram