Expander rozwija sieć franczyzową

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 sierpnia 2012
Kategoria:
expander_zdjecie_oddzialu

expander_zdjecie_oddzialu

W najbliższych miesiącach Expander planuje rozszerzenie sieci franczyzowej o 4 nowe placówki. W sumie do końca 2013 roku Expander zamierza prowadzić 50 placówek działających na zasadzie franszyzy.

Expander pierwszą placówkę franczyzową uruchomił w 2005 roku. Obecnie w sieci sprzedaży działa 30 takich placówek, które służą klientom pomocą w uzyskaniu kredytów hipotecznych i gotówkowych oraz w doborze produktów inwestycyjnych. Rolą doradców Expandera jest całościowe spojrzenia na finanse klienta i dobranie najlepszych rozwiązań finansowych. Co ważne klienci Expandera mają dostęp do kredytów hipotecznych 25 różnych banków oraz setek produktów inwestycyjnych. To powoduje, że praktycznie każdy klient może znaleźć właściwy dla siebie produkt.

Sukces jaki osiągnęła sieć franczyzową Expandera stanowi bodziec do jej dalszego rozwoju. Jeszcze w 2012 roku Expander planuje otrawcie 4 nowych oddziałów w Warszawie i okolicach. W kolejnym roku ma powstać 16 dalszych oddziałów w metropoliach oraz miastach średniej wielkości. W sumie sieć farnczyzowa Expandera ma na koniec 2013 roku liczyć 50 placówek.

Każda placówka franczyzową Expandera musi być umieszczona w lokalu na parterze z dostępem do ulicy. Lokal musi liczyć co najmniej 50m2 oraz umożliwiać utworzenie trzech stanowisk obsługi klienta. Oddział musi być też zlokalizowany blisko ważnych ciągów pieszych lub komunikacyjnych i zapewniać miejsca parkingowe dla klientów.

Expander oferuje swoim partnerom franczyzowym możliwość korzystania z najbardziej rozpoznawalnej marki doradztwa finansowego w Polsce. Działalność każdego oddziału jest wspierana poprzez ogólnopolskie działania marketingowe jakie zapewnia spółka oraz know-how, w postaci szkoleń oraz stałej pomocy w sprzedaży produktów finansowych.

Kluczem do sukcesu na lokalnym rynku finansowym jest natomiast dostęp do szerokiej i atrakcyjnej oferty rozwiązań finansowych, które są dostępne po podpisaniu jednej umowy z firmą Expander. Expander zapewnia także profesjonalne przygotowanie pracowników Partnera dzięki intensywnemu programowi szkoleń, który jest taki sam w przypadku sieci własnej jak i franczyzowej.

Kontakt do osób zarządzających siecią:

współpraca@expander.pl


Expander Advisors sp. z o. o.

Expander powstał w 2000 roku, by jako pierwsza firma w Polsce zająć się kompleksowym doradztwem finansowym. Obecnie jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego na naszym rynku. Posiada 66 oddziałów w całej Polsce oraz dwie sieci doradców mobilnych. W ofercie Expandera znajdują się kredyty hipoteczne 25 banków oraz setki produktów inwestycyjnych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram