EUROKIOSK: Forum Franczyzy szansą na własny biznes

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 maja 2013
Kategoria:

Podczas rozpoczynających się w czwartek Targów Forum Franczyzy zaprezentuje się szerokie grono wystawców, w tym spółka EUROKIOSK.

Odwiedzający, którzy w dniach od 23 do 25 maja pojawią się w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich, mogą dokonać wyboru spośród ponad 50 systemów franczyzowych działających m.in. w branży handlowej, gastronomicznej, odzieżowej, kosmetycznej, a nawet finansowej. - Wśród odwiedzających Forum Franczyzy nie brakuje osób, które chcą dowiedzieć się jak najwięcej na temat finansowych wymogów współpracy, porozmawiać o szansach i możliwych ryzykach związanych z prowadzeniem tej formy biznesu – mówi Piotr Szpiganowicz, Dyrektor Marketingu EUROKIOSK Sp. z o.o., która zaprezentuje swoją ofertę na targach.

- Prowadzenie w pełni wyposażonego, mobilnego punktu sprzedaży, może być ciekawą propozycją dla osób poszukujących pomysłu na biznes „od zaraz”, dlatego też na targach zaprezentujemy nowy format EUROSNACK – wyjaśnia Piotr Szpiganowicz. Dodaje też, że oprócz małej gastronomii, na Forum Franczyzy EUROKIOSK Sp. z o.o. przedstawi również sieć kawiarni EUROCAFE oraz systemy EUROKIOSK i EURO-SALON Prasowy, które tworzą obecnie sieć blisko 150 punktów sprzedaży detalicznej w całym kraju. - Nie boimy się konkurencji, dlatego po raz drugi wystawiamy się na FORUM. Jest to przede wszystkim świetna okazja dla przyszłych franczyzobiorców, aby spośród wielu ofert zgromadzonych w jednym miejscu wybrać system najbardziej dopasowany do ich potrzeb i możliwości finansowych – zachęca do odwiedzin Szpiganowicz.

EUROKIOSK Sp. z o.o. zarządza siecią franczyzową, która jest obecna na rynku od 1997 r. Firma rozpoczynała działalność w Poznaniu, jednak dzięki konsekwentnie prowadzonej ekspansji zarządza obecnie blisko 150 punktami sprzedaży detalicznej na terenie zachodniej Polski. Wiodącą marką sieci jest EURO-SALON Prasowy. W portfolio znajdują się także EUROKIOSKI, kawiarnie EUROCAFE oraz punkty gastronomiczne EUROSNACK.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram