Eurocash startuje z siecią sklepów kosmetycznych Kontigo

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Eurocash uruchamia sieć sklepów kosmetycznych Kontigo. Pierwszy sklep nowej sieci kosmetycznej Kontigo powstał w Warszawie, przy Chmielnej 27, jednej z najmodniejszych ulic stolicy – poinformował serwis wiadomoscikosmetyczne.pl.

Jest to pilotażowa placówka nowego projektu portugalskiej Grupy Eurocash, lidera w hurtowej dystrybucji produktów FMCG i operatora franczyzowych sieci sklepów (Koliber, abc, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep i Groszek).

Kontigo to sklepy skierowane do współczesnych kobiet, które w komfortowych warunkach chcą kupować kosmetyki i oczekują obsługi na najwyższym poziomie. Nie znajdziemy tu chemii gospodarczej, artykułów dla dzieci ani dla mężczyzn. Za projekt Kontigo odpowiedzialna jest Rita Amaral, prywatnie córka Luisa Amarala - prezesa zarządu Grupy Eurocash. Według niej na polskim rynku brakowało sklepu kosmetycznego, w którym kobieta może kupić produkty tylko dla siebie.

W tym roku otwarte zostaną jeszcze dwa sklepy Kontigo - w Warszawie i w Piasecznie. Rita Amaral zapowiada, że na przyszły rok zaplanowanych jest siedem otwarć, a następnie grupa będzie rozwijać Kontigo jako sieć franczyzową albo agencyjną.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram