Eurocash chce otwierać we franczyzie 100 sklepów Delikatesy Centrum rocznie

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 grudnia 2011
Kategoria:

delikatesy_centrum_foto1

Eurocash planuje co roku otwierać ok. 100 franczyzowych sklepów Delikatesy Centrum. Planuje także otwierać 8-10 hurtowni cash&carry rocznie.

Spółka nie planuje natomiast wprowadzania nowych formatów sklepów detalicznych. – Nie planujemy nowych formatów. Mamy dwa formaty na dwóch biegunach (system dyskontowy abc i nowoczesną franczyzę Delikatesy Centrum) i jeszcze pośredni Iga. Po przejęciu Tradisu będziemy właścicielami kolejnych, mocnych na rynku brandów, tak więc w tym momencie nie planujemy zmian w tym obszarze – mówi Jacek Owczarek, członek zarządu Eurocash ds. finansowych.

Należy jednak pamiętać, że przejęcie Tradisu przez Eurocash nie jest wcale przesądzone. Ostatnim wydarzeniem w trwającym sporze dotyczącym skuteczności odstąpienia przez Emperię od umowy inwestycyjnej była decyzja Sądu Apelacyjnego w Lublinie, który na wniosek Eurocash prawomocnie zakazał Emperii i spółce P1 sprzedaży akcji i udziałów, które miały być przedmiotem transakcji. Zakaz będzie obowiązywać do zakończenia postępowania arbitrażowego.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram