eurobank z nowym projektem franczyzowym 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: eurobank

eurobank realizuje nowy projekt franczyzowy, polegający na otwieraniu placówek partnerskich w miastach pomiędzy 50 a 300 tys. mieszkańców, czyli tam, gdzie funkcjonują już placówki własne banku. 

Jak powiedział nam dyrektor sieci franczyzowej eurobanku Tomasz Pawłowski, oferta franczyzowa eurobanku adresowana jest do przedsiębiorczych osób, które chcą podjąć wyzwanie w sektorze bankowym. Bank nie wymaga doświadczenia w branży od swoich potencjalnych partnerów – zapewnia bezpłatne szkolenia produktowe, z zakresu technik sprzedaży oraz staże przygotowujące do pracy w placówce.

Podstawowymi wymogami stawianymi przez bank są umiejętności menadżerskie oraz aktywność i inicjatywa w pozyskiwaniu klientów. Od swoich partnerów oczekujemy również wyłączności w zakresie prowadzenia działalności w branży finansowej, co ma na celu maksymalizację koncentracji partnera na biznesie prowadzonym wspólnie z eurobankiem, a tym samym osiągnięcie obustronnego zadowolenia ze współpracy – wyjaśnia Tomasz Pawłowski.

Przypomina też, że eurobank rozwija sieć franczyzową od 2007 roku. Początkowo koncentrował się na posiadaniu placówek franczyzowych w miastach pomiędzy 12 a 25 tys. mieszkańców. Jednak w ciągu kilku lat niemal całkowicie wykorzystał potencjał tych lokalizacji. Szukając miejsc na rynku do kolejnych otwarć, bank realizuje obecnie nowy projekt franczyzowy, polegający na otwieraniu placówek partnerskich w miastach pomiędzy 50 a 300 tys. mieszkańców, czyli tam, gdzie funkcjonują już placówki własne banku.

Jednocześnie cały czas optymalizuje sieć, m.in. zmieniając lokalizacje placówek, zwiększając powierzchnię lokali oraz zmieniając wizualizację wnętrza na bardziej funkcjonalną i przyjazną klientowi. To wszystko w połączeniu z ofertą identyczną z siecią własną eurobanku pozwala dotrzeć do coraz większej grupy klientów. W 2015 roku eurobank planuje dalszy rozwój placówek franczyzowych. Aktualnie sieć franczyzowa eurobanku liczy 194 placówek – podsumowuje dyrektor sieci.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram