eSmokingWorld: Już ponad 800 punktów w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 maja 2013
Kategoria:

Sprzedaż e-papierosów w Polsce z każdym rokiem rośnie. Postanowiła to wykorzystać spółka Chic, operator sieci Smoking World, która za pomocą sklepów własnych i franczyzowych błyskawicznie rozszerza swoją działalność. Tylko w 2012 otwarto 300 placówek.

Aktualnie firma posiada ponad 800 punktów sprzedaży w dużych centrach handlowych o powierzchniach od 6 do 25 mkw., w których oferowany jest szeroki asortyment produktów, m.in. e-papierosy, e-cygara i płyny nikotynowe o najróżniejszych smakach. eSmoking World jest laureatem nagród „Męska rzecz” i „Luksusowa marka Gentelmena”.

Spółka planuje szybką ekspansję i przez cały czas poszukuje franczyzobiorców chętnych do związania się z biznesem sprzedaży e-papierosów. Osoby zainteresowane prowadzeniem własnej wyspy handlowej muszą liczyć się z wydatkami na poziomie 7 tys. zł (koszty stoiska) plus zatowarowanie 10 tys. zł. i czynsz. Firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Zdecydowani na współpracę franczyzową mogą liczyć na duże rabaty przy zakupie asortymentu. Koszty otwarcia własnego salonu sprzedaży eSmokingWorld negocjowane są indywidualnie.

Grupa Chic jest pionierem branży e-papierosowej od czasu stworzenia pierwszych e-papierosów. Firma podkreśla, że posiada doświadczenie i know-how, przekładające się na pozycję lidera rynku. eSmokingWorld oferuje produkty marek takim jak Mild, Volish, Provog czy LiQueen.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram