Epaka.pl rozbudowuje sieć oddziałów i będzie promować się konkursem

Data dodania: 27 kwietnia 2018
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: materiały prasowe

Łódź, Żary, Warszawa-Anin i Radom–Michałów - to tylko kilka nowych lokalizacji, w których w marcu i kwietniu pojawiły się punkty działającej jako broker kurierski sieci Epaka.pl.

- Punkty działają na zasadzie franczyzy. W maju planujemy otwarcie kolejnych, między innymi pierwszego w Płocku, gdzie dotychczas nie byliśmy obecni - mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Marcin Pierścionek, manager ds. rozwoju sieci franczyzowej Epaka.pl.

Aby zachęcić potencjalnych franczyzobiorców do współpracy firma planuje w połowie lipca przeprowadzenie konkursu, w którym nagrodą będzie kompletne wyposażenie punktu kurierskiego. Zwycięzca zapłaci za nie jedynie symboliczną złotówkę.

Żeby rozpocząć działalność w ramach franczyzowej sieci Epaka.pl należy dysponować lokalem (własnym lub wynajmowanych) znajdującym się na parterze. Powierzchnia lokalu nie może mniejsza niż 30 m². Należy też mieć miejsca parkingowe. W przypadku tego konceptu biznesowego, początkowy koszt inwestycji wynosi ok. 4 tys. zł.

Obecnie pod tą marką działa około 170 biur, które oferują usługi klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom. Firma planuje, że do końca tego roku liczba oddziałów do około 200.

Informacja na temat oferty współpracy z Epaka.pl znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram