Emperia zacieśnia współpracę ze spółdzielcami i otwiera nowe oddziały

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 października 2009
Kategoria:
emperia_logo.jpg
emperia_logo.jpgPowstanie nowego oddziału Tradis jest efektem porozumienia Grupy Handlowej Emperia z PSS Społem w Zakopanem i GS Bukowina. Wraz z uruchomieniem magazynu zakopiańscy spółdzielcy przekazali Emperii pełną obsługę dystrybucyjną swoich placówek.

- Oddział Tradis w Zakopanem stworzyliśmy właśnie pod kątem obsługi sklepów spółdzielców na Podhalu. Zaufali nam, przekazując całość dystrybucji dotychczas realizowanej samodzielnie. To zaufanie teraz zaprocentuje. Dzięki współpracy z Emperią spółdzielcy zyskali dobre warunki handlowe, dopasowaną i niezawodną logistykę Tradis, nowoczesne metody marketingowe PSD i rozwiązania informatyczne rozwijane przez Emperia Info. Jestem przekonany, że współpraca w takim wymiarze będzie korzystna dla obu stron i ustanowi nowy standard w polskim handlu – mówi Lesław Syguła, członek zarządu Tradis Sp. z o.o.
Nowy oddział Tradis to tylko jeden z przejawów współpracy handlowej Emperii z zakopiańskimi spółdzielcami. W połowie listopada tamtejsze PSS Społem przy wsparciu handlowym PSD i Tradis uruchamia największe w powiecie tatrzańskim centrum handlowe.
- Jestem przekonany, że nasza współpraca z Emperią będzie gwarantem wszechstronnej i atrakcyjnej oferty handlowej, zarówno w sieci naszych sklepów jak i w Centrum Handlowym ,,Szymonek" - mówi Wojciech Gach prezes zarządu PSS Społem w Zakopanem.
Pakiet Emperii dla Spółdzielców jest efektem rozmów, które pozwoliły określić optymalny model współpracy. Powstał z poszanowaniem wzajemnych doświadczeń i kultury organizacyjnej, przy uwzględnieniu tradycji polskiej spółdzielczości. Co ważne, wszystkie spółdzielnie, które zdecydowały się wejść pod skrzydła PSD zachowały swoją tożsamość i budowaną przez lata markę. Dotychczas żadna z nich nie zawiodła się na ofercie Grupy Handlowej Emperia, wiele zaś poleciło ją swoim kolegom z innych części kraju.
FwP, 12 października 2009

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram