Ekspansja salonów optycznych w mniejszych miastach

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 stycznia 2013
Kategoria:
vision_express

vision_express

Vision Express zamierza w tym roku bacznie obserwować rynek nowo powstających centrów handlowych – spółka planuje ekspansję w mniejszych miastach. 

Obecnie sieć tworzy 160 salonów, z czego 132 to salony własne a 28 franczyzowe. Strategia rozwoju Vision Express zakłada otwieranie nowych salonów franczyzowych w mniejszych miastach – poniżej 80 tys. mieszkańców. Franczyzobiorcami mogą zostać zarówno dotychczasowi pracownicy salonów, optycy z istniejącym już zakładem optycznym jak i przedsiębiorcy niezwiązani z branżą.

Warunkiem współpracy z potencjalnym franczyzobiorcą jest lokalizacja salonu w najlepszym punkcie handlowym miasta o optymalnej powierzchni 100-130 mkw.

W salonach Vision Express klienci mają do wyboru ponad 1000 oprawek okularów. W każdej placówce znajduje się gabinet okulistyczny, w którym wykonywane są standardowe badania wzroku. Vision Express prowadzi też sklep internetowy, który oferuje soczewki kontaktowe oraz produkty niezbędne do ich pielęgnacji.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram