Ekspansja możliwa także w mniejszych miejscowościach

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 stycznia 2013
Kategoria:
wedel-pijalnia-czekolady

wedel-pijalnia-czekolady

Sieć Pijalnie Czekolady E.Wedel zakończyła rok 2012 z liczbą 16 lokali (11 własnymi i 5 franczyzowymi). Plany na ten rok zakładają rozwijanie sieci franczyzowej, także w oparciu o mniejsze miasta.

Pijalnie Czekolady sp. z o.o., właściciel sieci Pijalnie Czekolady E.Wedel, zapowiada, że na ten rok szykuje otwarcia w nowych lokalizacjach – także w mniejszych miejscowościach przy bardziej uczęszczanych ulicach. Rozwijanie sieci w dużych centrach handlowych będzie kontynuowane równolegle, gdyż zdaniem przedstawicieli firmy – potencjał tych miejsc nie został jeszcze wyczerpany. Dokładne plany spółki będą znane w przeciągu najbliższych kilku tygodni.

Potencjalny franczyzobiorca musi dysponować lokalem o powierzchni ok. 80-200m2 i  zdolnością inwestycyjną na poziomie ok. 800 tys. zł. W tej kwocie ujęta jest opłata licencyjna oraz przybliżone koszty wyposażenia i adaptacji lokalu, które zależne są od jego powierzchni.

Pijalnie Czekolady E.Wedel to koncept łączący działalność restauracyjno-kawiarnianą wraz z częścią sklepową. Lokale sieci są zlokalizowane w Warszawie (siedem), Krakowie (dwa), Wrocławiu (dwa), Gdańsku, Sopocie, Białymstoku, Łodzi i Nałęczowie.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram