Ekspansja franczyzowej sieci

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 listopada 2016
Kategoria:
Foto: Komfort
Ponad 30 nowych sklepów Komfort otwartych w tym roku.

Ponad 30 nowych sklepów Komfort otwartych w tym roku. Warszawa, Poznań, Lublin, Białystok oraz Kołobrzeg - oto lokalizacje, w których Komfort w październiku otworzył nowe firmowe sklepy. W ostatnim czasie nie zabrakło też otwarć franczyzowych placówek.

W Park Shop Oświęcim powstał salon własny marki o powierzchni 452 m², a w Suwałkach i Wałczu sklepy otwarte we współpracy z partnerami franczyzowym. Pierwszy z nich ma powierzchnię 400 m², a drugi 280 m².

Tym samym liczba sklepów Komfort wzrosła do 122, z czego 31 to salony otwarte w tym roku. W planach są kolejne otwarcia, m.in. w Wałbrzychu oraz w Gemini Park Bielsko-Biała.

Intensywna ekspansja największej polskiej sieci z materiałami do aranżacji podłóg obejmuje zarówno lokalizacje własne, jak i otwierane na w nowym modelu biznesowym franczyzy depozytowej. Według nowych zasad, Komfort niemal w całości bierze na siebie koszty otwarcia placówki, jej wykończenia, wyposażenia i zatowarowania.

Równolegle marka sukcesywnie zmienia wystrój wnętrz sklepów. Nowe salony powstają na bazie projektu nagrodzonego tytułem Best Shop Concept 2015, który w tym roku poddany został dalszym udoskonaleniom. Wnętrza zaaranżowane w nowy sposób ma już 46 salonów sieci.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram