Egzamin zdany

Data dodania: 18 grudnia 2017
Kategoria:
Foto: Al. Capone – Specjaliści od Alkoholu
Egzamin zdany

Foto: Al. Capone – Specjaliści od Alkoholu

Właściciele franczyzowych sklepów Al. Capone – Specjaliści od Alkoholu wzięli udział w cyklu szkoleń, który zakończył się egzaminem. – Zdany egzamin daje gwarancję, że osoby pracujący w ramach naszego konceptu są specjalistami – mówi Marek Łabuz, dyrektor ds. rozwoju rynku.

Najważniejszym punktem wydarzenia był egzamin z wiedzy produktowej oraz sprzedażowej, do którego przystąpili wszyscy uczestnicy spotkania.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku członkowie ekipy Al.Capone otrzymali oficjalnie tytuł „Specjalisty od alkoholu”. Zwieńczeniem szkoleń była degustacja win, która z pewnością pomogła rozładować stres i napięcie towarzyszące przystąpieniu do egzaminu.

Szkolenia kończą się egzaminem, dlatego że jako firma jesteśmy specjalistami od alkoholu i dążymy do tego, aby wszyscy nasi franczyzobiorcy i sprzedawcy również nimi byli. Egzamin służy do weryfikacji wiedzy i umiejętności. Najlepsi sprzedawcy otrzymują dyplom – opowiada Marek Łabuz, dyrektor ds. rozwoju rynku Al. Capone.

Obecnie w ramach tej sieci sklepów działa 15 placówek własnych i 11 franczyzowych. W tym roku pojawiło się 5 franczyzowych placówek. Ich właściciele to nowi partnerzy, dla większości z nich sklep Al. Capone jest pierwszą działalnością gospodarczą.

Pod koniec tego tygodnia otwieramy kolejny sklep franczyzowy - w Bochni. W 2018 roku chcielibyśmy poszerzyć zasięg terytorialny sieci o województwo śląskie – dzieli się planami Marek Łabuz.

Do tej pory firma rozwijała się na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Wśród korzyści dla franczyzobiorców Al. Capone jest m.in. korzystanie z polityki handlowej firmy (promocje i zakupy pakietowe niedostępne dla pojedynczego sklepu), niskie koszty uczestnictwa w sieci oraz stałe wsparcie operacyjne, pozwalające na skuteczne zarządzanie sklepem.

Informacje na temat franczyzy Al. Capone – Specjaliści od Alkoholu znajdują się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram