Dziesięć franczyzowych Komfortów do końca roku

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 sierpnia 2010
Kategoria:
KomfortSobotnie otwarcie sklepu w Malborku pozwoli sieci zrealizować połowę jej tegorocznych planów. Oznacza to przyspieszenie rozwoju w ostatnich miesiącach roku.

Komfort założył, że w 2010 roku otworzy 20 salonów partnerskich. Salon w Malborku, który ruszy już jutro, będzie 28. sklepem franczyzowym w sieci i jednocześnie 10. otwartym w tym roku. Rozpocznie on działalność na lokalnym rynku mocnym akcentem. Pierwszych klientów mają przyciągnąć atrakcyjne promocje – wszystkie towary objęte będą 10-procentowym rabatem, zaś klienci kupujący produkt razem z usługą montażu będą mogli zaoszczędzić aż 22 proc. ceny.

Sieć poszukuje kolejnych franczyzobiorców, bowiem jeszcze w tym roku chce uruchomić 10 sklepów. Przygotowała dla nich system zachęt.

– Przede wszystkim umożliwiamy rozłożenie kosztów związanych z uruchomieniem sklepu na raty, a w przypadku otwierania kolejnego sklepu przez tego samego franczyzobiorcę także anulowanie trzech ostatnich rat. W praktyce oznacza to zmniejszenie kosztów inwestycji nawet do 30 proc. i pozwala w krótszym czasie uzyskać zwrot poniesionych nakładów – mówi Anna Klinowska, dyrektor ds. rozwoju sklepów Komfort.

Ponadto cała opłata wstępna w wysokości 15 tys. zł przeznaczana jest na pokrycie kosztów promocji otwarcia oraz tych związanych z uruchomieniem sklepu konkretnego biorcy.

W sklepach Komfort można znaleźć szeroki wybór paneli, podłóg drewnianych, wykładzin i dywanów, drzwi, firan i zasłon. Sieć liczy obecnie 151 placówek, z czego siedem działa w Czechach, a jedna na Słowacji. W Polsce znajduje się 116 sklepów własnych i 27 franczyzowych. Placówki partnerskie powstają w miastach liczących 25-80 tys. mieszkańców. Potencjalny franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni 400-600 mkw. oraz kapitałem na inwestycję w wysokości 120 tys. zł.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram