Dzień Jakości pod patronatem FranczyzawPolsce.pl

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 lutego 2011
Kategoria:
logodzienjakosciW trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się m.in. z informacjami o rozwoju rynku usług związanych z uzyskiwaniem certyfikatów jakościowych.

Organizatorem Dnia Jakości jest firma SN Ventures, która chce poprzez to wydarzenie przybliżyć tematykę jakości swoim potencjalnym i obecnym klientom. Dzień Jakości  odbędzie się w dniu 17 marca 2011 w Warszawie i będzie poświęcony w całości sprawom związanym z rozwojem systemów przyczyniających się do podnoszenia kultury jakości w Polsce. Będzie mowa zarówno o systemach związanych z zarządzaniem jakością, jak również o bezpiecznej żywności czy wreszcie o samym procesie certyfikacji.

W programie tego dnia między innymi omówione zostaną następujące tematy:

- Pedro Muniz Villa – SN, Hiszpania – Grupa SN w świecie oraz Normalizacja w Europie – procesy i kierunki rozwoju.

- dr inż. Adam Nerkowski – SN Ventures –  Historia i przyszłość Norm ISO w Polsce oraz rynek ISO jako usługi konsultingowej.

- David Kalisz – SN Ventures –  E-learning jako narzędzie rozwoju świadomości projakościowej.

- Paweł Dąbrowski – ISOQAR CEE – Jednostka Certyfikująca w zakresie ISO – proces certyfikacji i wymagania wobec firmy ubiegającej się o certyfikację.

Początek konferencji zaplanowano na godzinę 11, odbędzie się ona w warszawskim hotelu Westin przy al. Jana Pawła II 21. Patronat nad wydarzeniem objęła Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza. Patronem medialnym Dnia Jakości został m.in. portal FranczyzawPolsce.pl w związku z tym, że firma Servicios Normativos oferuje możliwość współpracy na zasadzie franczyzy. Na świecie ma już ponad 100 oddziałów, w Polsce sprzedała do tej pory 6 licencji. Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszeni są także obecni oraz potencjalni franczyzobiorcy SN.

Po konferencji będzie możliwość rozmowy z prelegentami. Wstęp na nią jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc organizator prosi o wcześniejsze zgłaszanie rezerwacji pod nr tel. 22 822 97 67 lub na e-mail anna.uscinska@infosn.com.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram