Dziel się upominkami i buduj swój pozytywny wizerunek

Autor: Redakcja
Kategoria:

Na wizerunek w biznesie wpływa wiele czynników – dzisiaj jest on bardzo ważnym elementem działania każdej firmy, ponieważ bez niego trudno o nowych klientów i kontrahentów. Budowę wizerunku można zlecić profesjonalnej agencji, ale to dodatkowe koszty – istnieje jednak szereg czynności, które w tym celu wykonać można samodzielnie. Jedną z nich, która często jest niedoceniana, jest obdarowywanie się upominkami. To nie tylko piękny gest w życiu prywatnym, ale również w biznesie – wyraża on szacunek i jest wyrazem podziękowania.

Co jednak podarować swoim kontrahentom czy klientom, aby upominek był udany? Można pójść po linii najmniejszego oporu i wybrać alkohole – są one jednym z najczęstszych prezentów. Także dużym powodzeniem cieszą się luksusowe gadżety reklamowe, które jednocześnie pełnią funkcje marketingową. Gdy jednak poszukujesz czegoś uniwersalnego, wybierz zestawy prezentowe w formie koszy upominkowych. To jeden z hitów ostatnich lat – doskonały upominek na praktycznie każdą okazję. Teraz można zamówić je również w firmach, które specjalizuję się w ich wykonaniu – w naprawdę przystępnych cenach.

Co znajduje się w koszach upominkowych? Zasadniczo możliwości ich komponowania są nieograniczone, co powoduje, że zestaw może zawierać dowolnie wybrane elementy. Najczęściej są to delikatesowe artykuły spożywcze – starannie dobrane i najwyższej jakości. Warto wspomnieć o tym, że taki podarunek powinien odzwierciedlać aspiracje firmy – luksusowe produkty to najlepsze rozwiązanie, ponieważ to one podkreślają jej prestiż.

Kosze prezentowe najczęściej zawierają różnego rodzaju słodycze, na przykład czekolady, pralinki, nugaty, pierniczki, ciasteczka. Takie pyszne słodkości przypadną do gustu każdemu. Również dodawane są do nich dobre kawy, herbaty, alkohole – wina, nalewki, brandy, whisky i inne. Oczywiście, można kupić też zestawy świąteczne – na Wielkanoc i Boże Narodzenie, które zawierają wtedy okolicznościowe produkty podkreślające magię świąt. Ponadto dodatkiem mogą być różne akcesoria – kubki, dekoracje świąteczne, koce. Wszystko zapakowane jest w dekoracyjny kosz z wikliny, kolorowe tekturowe pudełko, drewnianą skrzyneczkę czy metalową puszkę. Wiele firm oferuje też usługę personalizacji opakowań – można umieścić wtedy na nich logo.

Zasadniczo kosze oferowane są w różnych wariantach – można w związku z tym znaleźć zestaw dopasowany do budżetu wyznaczonego na upominki. Warto zapoznać się z różnymi propozycjami firm, które zajmują się sprzedażą koszów – niektóre z nich mogą również wykonać je na indywidualne zlecenie klientów.

Jeżeli chcesz zakupić kosze upominkowe, wówczas warto skorzystać z pomocy specjalistów. Warszawska firma Nobilia specjalizuje się w ich komponowaniu i w jej ofercie znajduje się szeroka gama gotowych zestawów pełnych pyszności, także w wersji premium dla szczególnie wymagających klientów. Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski z dostawą firmą kurierską. Z ofertą firmy Nobilia można zapoznać się na jej stronie internetowej pod adresem: http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-prezentowe/zestawy-upominkowe-premium/

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram