Dzieciolandia zaprasza na spotkanie informacyjne

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 stycznia 2013
Kategoria:
logo_dzieciolandia-1

15 stycznia w Poznaniu odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące szczegółów współpracy na licencji franczyzowej z Dzieciolandią Cambridge Educational Partner.

Dzieciolandia Cambridge Educational Partner jest ogólnopolską siecią franczyzową, która zajmuje się nauczaniem języka angielskiego dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym. Wychodząc z założenia, że w dzisiejszych czasach inwestowanie w edukację swoich pociech staje się naturalnym obowiązkiem rodziców, firma chce przekonać do zbudowania i systematycznego rozwijania własnego, stabilnego biznesu. 

Dzieciolandia Cambridge Educational Partner wykorzystuje opatentowaną i zastrzeżoną jako własność intelektualna metodę nauczania „Akcja na Minutę”. Pod patronatem prestiżowego Cambridge University Press uczy ponad 6000 dzieci w 130 placówkach oświatowych. Celem firmy jest rozwijanie działalności wyłącznie za pośrednictwem sieci franczyzowej.  

Potencjalny franczyzobiorca, poza opłatą licencyjną, nie ponosi kosztów stałych, np. wynajmu czy utrzymania lokalu. Nie musi też posiadać wykształcenia pedagogicznego. Wystarczy silna motywacja i chęć do prowadzenia własnego biznesu.

Bezpłatne spotkanie informacyjne odbędzie się 15 stycznie 2013 roku o godz. 13.00 w Hotelu NH przy ulicy Św. Marcina 67 w Poznaniu i potrwa do godz. 15.00. Organizatorzy proszą o zgłaszanie uczestnictwa mailowo: m.koperska@dzieciolandia.edu.pl lub telefonicznie: 608 57 58 30.
.
 
Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram