Działa nowy Olimp, będzie nowy koncept

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 kwietnia 2014
Kategoria:
Restauracja Olimp

Restauracja Olimp

W Centrum Handlowym Janki wystartowała nowa restauracja Olimp. Sieć zapowiada też wprowadzenie całkiem nowego konceptu - ma trafić na rynek już w lutym.

Nowy punkt otworzono w podwarszawskim Centrum Handlowym Janki. Jest to już 18 restauracja pod marką Olimp. Jej powierzchnia to 75 m2, pracę znalazło w niej 10 osób na stanowiskach kucharz, kasjer, pomoc kuchenna.

W ciągu ostatnich dwóch lat Grupa Gastromall dynamicznie rozwinęła sieć restauracji pod marką Olimp, punktów własnych i franczyzowych jest trzykrotnie więcej w stosunku do 2011 roku. Opracowano stabilny system franczyzowy, wprowadzono szereg innowacji - Karty Klienta z funkcją prepaidową, system lojalnościowy; trwają intensywne prace nad wdrożeniem projektu multimedialnej platformy franczyzowej.

Dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 wdrożono projekt urozmaicenia oferty restauracji o potrawy dietetyczne i prozdrowotne.

Restauracje Olimp to sieć serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę w stałej cenie za 100 g jedzenia. Grupa Gastromall posiada 18 punktów gastronomicznych pod marką Olimp w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju.

Grupa nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całego kraju. Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram