Dwie nowe franczyzy Drzwi i podłogi Vox

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 lipca 2011
Kategoria:
Vox-krotoszynTo kolejne salony franczyzobiorców, którzy już wcześniej współpracowali z siecią.

Nowe placówki zostały otwarte w Krotoszynie i Lubinie. Tym samym sieć Vox powiększyła się do 57 salonów, z czego 27 działa na zasadzie franczyzy.

Salon w Krotoszynie powstał na bazie konceptu typu showroom. Na powierzchni 100 mkw. znajduje się około 50 sztuk drzwi i kilkadziesiąt dekorów podłóg – wszystkie z najnowszych i najpopularniejszych kolekcji znanych producentów. W sprzedaży znajdują się także niezbędne do wykończenia podłogi akcesoria – podkłady, listwy przypodłogowe oraz środki do pielęgnacji.

Lubińska placówka Drzwi i podłogi Vox powstała natomiast w ramach wcześniej już istniejącego obiektu z artykułami wyposażenia wnętrz. Jego duża powierzchnia pozwala na wyeksponowanie blisko 90 wzorów drzwi oraz tyle samo paneli podłogowych i podłóg naturalnych. W obu salonach wdrażane są standardy i usługi obowiązujące w sieci Vox takie jakie montaż zakupionych towarów przez certyfikowane ekipy montażowe czy bezpłatne konsultacje projektanta wnętrz.

Oprócz konceptu Drzwi i podłogi Vox, który dedykowany jest dużym i mocnym finansowo partnerom z branży artykułów budowalanych, Składy Vox rozwijają także sieć franczyzową Majster. W związku z mniejszymi wymogami wobec potencjalnych franczyzobiorców jej rozwój przebiega znacznie szybciej. Dziś pod tą marką funkcjonują 102 sklepy.

Przedsiębiorcy zainteresowani prowadzeniem marketu budowlanego na zasadzie franczyzy mają już do wyboru kilkanaście konceptów. Oprócz sieci Drzwi i podłogi Vox oraz Majster na tę formę rozwoju postawiły także m.in. Bricomarché, PSB-Mrówka i Mini Mrówka, a także RuckZuck, DDD Dobre Dla Domu oraz Komfort. Inwestycja w sklep z tej branży przekracza zwykle kwotę 100 tys. zł.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram