Dwa przy A2, dwa przy A4

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 czerwca 2014
Kategoria:
Restauracja McDonalds w Szczecinie

Restauracja McDonalds w Szczecinie

McDonald's uruchomił 4 nowe restauracje. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami sieć stawia na rozwój przy nowo budowanych autostradach i obsługę podróżnych. Pracę w nich znajdzie łącznie 160 osób.

Na przełomie maja i czerwca restauracje sieci zlokalizowane w MOP Parma/Polesie obsłużyły pierwszych gości. Obiekty znajdują się w województwie łódzkim po obu stronach autostrady A2. Kolejne dwa lokale zostały otwarte w województwie małopolskim - w MOP Kłaj/Stanisławice po obu stronach autostrady A4.

Zlokalizowane przy trasie A2 restauracje powstały głównie z myślą o podróżujących na trasie Łódź - Warszawa. Są to lokale z linią McDrive®, która umożliwia zakup produktów bezpośrednio z auta. Kierowcy samochodów osobowych i autokarów mogą skorzystać z parkingu lub zamówić w środku restauracji. W każdej z restauracji czeka na gości 91 miejsc siedzących.

- Spodziewamy się, że ze względu na lokalizację restauracji duży odsetek gości będą stanowić podróżujący na trasie Łódź – Warszawa. Na pewno docenią oni linie McDrive, w jakie zostały wyposażone obiekty w Parmie i Polesiu – mówi Krzysztof Kłapa, Dyrektor ds. Korporacyjnych McDonald’s Polska. – Oczywiście jesteśmy również otwarci na okolicznych mieszkańców. Bogate i różnorodne menu z pewnością trafi w ich gusta. Myślę, że oprócz standardowej oferty docenią oni także strefy McCafé, o które zostały wzbogacone lokale. W ich ofercie znajdują się wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów.

Obydwie restauracje, w tym linie McDrive, są czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 6:00 do 24:00. W każdej z nich obsługę gości umożliwiają trzy stanowiska kasowe oraz zespoły pracowników zarządzane przez 10 menedżerów. Lokale zatrudniają łącznie 110 osób. Restauracje oferują darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu, a także są przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych.

Lokale przy A4 powstały głównie z myślą o nakarmieniu podróżujących autostradą A4 na trasie Tarnów - Kraków. Tak samo jak przy A2, są to lokale typu McDrive®.

- Nasze nowe obiekty z powodu lokalizacji służyć będą przede wszystkim klientom zmotoryzowanym, podróżującym autostradą A4 w obu kierunkach. Z pewnością docenią oni linię McDrive, oferującą możliwość dokonania transakcji bezpośrednio z samochodu – mówi Krzysztof Kłapa. – Poza klasyczną ofertą McDonald’s czeka na nich także strefa kawiarniana McCafé. Ta propozycja to wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów.

Obydwie restauracje są czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 6:00 do 24:00, a linie McDrive o dwie godziny dłużej – do 2:00. W każdej z restauracji sprawną obsługę gości zapewnia zespół 50 pracowników, w tym 10 menedżerów.

We wszystkich 4 nowych lokalach są ogródki, zjeżdżalnie dla dzieci, WiFi oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Jesteście zainteresowani współpracą z McDonald's? Sprawdźcie warunki w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram