Dwa nowe kluby otwarte

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 października 2016
Kategoria:
Foto: Zdrofit.pl
Dwa nowe kluby Zdrofit otwarte

Zdrofit - polska sieć klubów fitness - wzbogaciła się o dwie nowe lokalizacje. Placówki otwarto w Warszawie i Wołominie.

Nowy warszawski klub działa od początku miesiąca w budynku przy ul. Inflanckiej 4c. To dość prestiżowe osiedle, położone między stacją metra Dworzec Gdański a rondem Radosława i centrum handlowym Arkadia. Oferuje 1500 m2 przestrzeni treningowej. Składa się z trzech nowoczesnych sal – fitness, rowerowej i do cross trainingu, jest tu też przestronna siłownia ze strefą maszyn, cardio oraz wolnych ciężarów. Klub oferuje bogatą ofertę zajęć grupowych: poczynając od jogi i pilatesu, poprzez zumbę, power bar, aż po cross training i klasyczne wzmacnianie.

Klub numer 13 powstał w Włominie, przy ul. ul. Geodetów 2. Jest minimalnie mniejszy od warszawskiego - ma 1 250m2. On również składa się z komfortowej siłowni ze strefą maszyn, wolnych ciężarów i cardio.  W klimatyzowanej sali fitness o powierzchni 200 m2 można skorzystać z szerokiej gamy zajęć o różnorodnym charakterze. Zdrofit Wołomin to jedyny klub w okolicy, czynny w sobotę i niedzielę do godz. 22:00.

Kompletne wyposażenie franczyzowego klubu Zdrofit Fitness Klub w sprzęt i inną infrastrukturę techniczną łączy się z nakładami inwestycyjnymi w wysokości około 374 tys. zł netto dla klubu o powierzchni 500 m². Natomiast w wariancie klubu o powierzchni 1 000 m² jest to koszt około 569 tys. zł netto. W ramach opłaty wstępnej, która wynosi 30 tys. zł netto franczyzobiorca otrzymuje prawo do korzystania z marki, stały transfer know-how, pakiet niezbędnych szkoleń, a także pełne wsparcie merytoryczne oraz organizacyjne. Bieżąca opłata franczyzowa wynosi 2% wartości obrotu netto a opłata marketingowa to 3% wartości obrotu netto.

Strategia rozwoju sieci franczyzowej klubów działających pod marką Zdrofit Fitness Klub zakłada uruchamianie klubów w dualnym wariancie współpracy franczyzowej: z nowymi inwestorami, zainteresowanymi prowadzeniem rentownego biznesu pod rozpoznawalną marką, a także z właścicielami działających klubów fitness, którzy chcieliby dokonać rekonfiguracji dotychczas prowadzonej działalności.

 

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram