Dwa nowe hotele w Grupie Orbis

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 lutego 2016
Kategoria:
Foto: Grupa Hotelowa Orbis
Orbis powiększa sieć hoteli.

Orbis rozwija sieć w Bułgarii - dwa nowe hotele Novotel i ibis w Sofii dołączą do tej grupy hotelowej.

Po przejęciu obiektów marek AccorHotels w Europie Wschodniej w 2015 roku, Orbis stał się  największą siecią hoteli w regionie - oferuje ponad 100 obiektów, w  tym 2 w Bułgarii. Wkrótce Grupa Orbis powiększy się w Sofii o dwa nowe hotele Novotel i ibis.

- Bułgaria jest bardzo obiecującym rynkiem, o dużym potencjale dla hoteli pod międzynarodowymi markami i jest ważnym punktem w strategii rozwoju Grupy Orbis. Naszym zamiarem jest dalszy rozwój sieci i umacnianie pozycji lidera w branży hotelowej w  krajach regionu - potwierdził Gilles Clavie, CEO Grupy Hotelowej Orbis.

Novotel Sofia Centrum i ibis Sofia Centrum zostaną otwarte jako hotele typu kombo - w tej samej lokalizacji, ale z oddzielnymi wejściami i recepcjami, w sumie 250 nowych pokoi w  centrum Sofii. Inwestorem jest  bułgarski Markan Holding AD i będą zarządzane przez Grupę Hotelową Orbis w ramach umowy o zarządzanie. Otwarcie hoteli zaplanowano na 4 kwartał 2017 r.

Z kolei Novotel Sofia Centrum zaoferuje 150  pokoi, bar, restaurację, siłownię, parking, a    także, zaplecze konferencyjno-bankietowe z wyposażeniem technicznym umożliwiającym profesjonalną organizację wydarzeń.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram