Dwa lokale to za mało

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 października 2015
Kategoria:
Foto: Olimp
otworzy kolejny lokal partnerski Olimp.

Foto: Olimp

Powiedzenie, że apetyt rośnie w miarę jedzenia można odnieść do multifranczyzoiorcy Grupy Gastromall, który szykuje się do otwarcia kolejnego lokalu Olimp.

Grupa Gastromall, właściciel sieci restauracji serwujących jedzenie na wagę podpisała kolejną umowę najmu. Nową restaurację poprowadzi multifranczyzobiorca, który już zarządza dwoma lokalami Olimp - w Centrum Handlowym Toruń Plaza oraz Galerii Amber w Kaliszu. Planowany termin otwarcia to trzeci kwartał 2016 roku.

Nowa restauracja powierzchni ponad 100 m² usytuowana będzie w powstającym w Toruniu kompleksie handlowo-rozrywkowym Outlet Toruń przy Szosie Bydgoskiej.

Obecnie działa 20 restauracji własnych pod marką Olimp (w Krakowie, Katowicach i Gliwicach) oraz 19 franczyzowych w całej Polsce (Rzeszów, Lublin, Poznań, Toruń, Kielce, Konin, Kalisz, Ostrołęka, Gliwice, Olsztyn,Inowrocław, Warszawa, Łódź).

Sieć Olimp to lider w systemie sprzedaży na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g jedzenia. W ostatnich miesiącach rozpoczęły działalność restauracje w Toruniu w Galerii Copernicus, budynkach biurowych Silesia Star w Katowicach  i Avon w Warszawie oraz Centrum Handlowym Sukcesja w Łodzi.

Marka Olimp jest największą w Polsce i najszybciej rozwijającą się siecią restauracji z jedzeniem na wagę, w ciągu ostatnich 4 lat liczba lokali wzrosła kilkukrotnie, co miesiąc otwierany jest nowy lokal.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram