Duży kontrakt agencji płatniczej

Data dodania: 28 maja 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Jedna z największych agencji płatniczych przejęła kasy blisko 120 wspólnot mieszkaniowych w Ciechanowie oraz kolejnych spółdzielni w Warszawie i Radomiu.

Ich członkowie, czyli ok. 80 tys. rodzin, w dotychczasowych kasach będą mogli nie tylko opłacać czynsz, ale także skorzystać z szerokiej oferty Monetii, największej krajowej instytucji płatniczej. Spółka prowadzi obsługę transakcji gotówkowych już w ponad 100 spółdzielniach i ponad 800 wspólnotach mieszkaniowych w całej Polsce.

Nasza oferta zyskuje coraz więcej klientów, zwłaszcza wśród podmiotów, które dążą do optymalizacji własnych kosztów, uproszczenia swoich wewnętrznych procesów, czy niedysponujących odpowiednimi kompetencjami. Przejęcie kas odbywa się bardzo sprawnie i praktycznie niezauważalnie dla osób, które je dotychczas odwiedzały. Ich klienci opłacają czynsz w tym samym miejscu, ale już z niższą prowizją. Dodatkowo, za jednym razem mogą taniej opłacić też inne rachunki – wymienia Wojciech Jóźwiak, prezes Monetii.

Zlecenie Monetii prowadzenia okienka kasowego przynosi oszczędności nawet do 60% dotychczasowych kosztów. Ponadto znika problem zapewnienia stałej obsługi okienka w czasie sezonu urlopowego. Natomiast osoby, które odwiedzają okienko, korzystają z niższych opłat i prowizji przy opłatach czynszu, domowych rachunków, wpłatach i wypłatach gotówki, doładowaniach kart telefonicznych.Mogą także odebrać przekazy międzynarodowe od bliskich z zagranicy oraz skorzystać z kredytu gotówkowego lub pożyczki jednej z wielu instytucji finansowych.

Prowadzenie obsługi kasowej jest core-biznesem Monetii – odpowiada za 80% rocznych przychodów spółki. Wśród głównych grup klientów na tego typu usługę jest sektor public: urzędy skarbowe, gdzie Monetia zyskała pozycję lidera, samorząd; spółdzielnie mieszkaniowe i zarządy gospodarowania nieruchomościami oraz sektor finansowy.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram