Duńskie marki w polskiej sieci

Data dodania: 13 lutego 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Danish Design
Minimalna kwota inwestycji potrzebna na otwarcie franczyzowego sklepu Danish Design wynosi 35 tys. zł.

Odzieżowy outlet, który w 2016 roku rozpoczął budowę sieci franczyzowej otworzy kolejne sklepy partnerskie.

Obecnie w ramach sieci Danish Design działa 18 salonów własnych i 4 franczyzowe. Planujemy, że kolejny sklep partnerski zostanie otwarty wiosną tego roku. Łącznie do końca 2017 roku chcielibyśmy otworzyć 4 salony franczyzowe – mówi w rozmowie z Franczyzapowlsce.pl Bartłomiej Korcz z firmy Danish Design.

W salonach działających pod tą marką są sprzedawane bieżące kolekcje duńskich marek w outletowych cenach (od 30 do 80 % taniej w porównaniu do regularnych cen) oraz modnych dodatków (torebki, szale, paski, biżuteria itp.).

Franczyzobiorcom firma oferuje pomoc w doborze lokalu i negocjacjach przy podpisywaniu umowy najmu. Gwarantuje też cotygodniowe dostawy - dostarcza towar na swój koszt. Zatowarowanie sklepu odbywa się na zasadach komisowych (w formie depozytu). Franczyzodawca wyposaża sklep w kasę fiskalną i terminal płatniczy, za które nie jest pobierana opłata.

Minimalna kwota inwestycji potrzebna na otwarcie franczyzowego sklepu Danish Design wynosi 35 tys. zł (pokrywa koszt wyposażenia sklepu w meble, oświetlenie, manekiny, wieszaki, kasetony reklamowe, zawiera też kaucję za część towaru).

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram