Duchy mają moc... komercyjną

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 października 2016
Kategoria:
Foto: Telepizza
Sieć pizzerii uruchomiła grę Telepizza Hallowen.

Wejdź do wirtualnego świata pełnego strasznych potworów i pysznej pizzy. Kup menu Halloween i wciel się w rolę naszego dostawcy – zachęca do swojej oferty jedna z popularnych sieci pizzerii.

Halloween, zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych wykorzystuje coraz więcej marek handlowych z różnych branż w celu przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów.

Z tej okazji skorzystała m.in. ogólnopolska sieć pizzerii Telepizza, która przygotowała grę na smartfony, wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość. Klienci kupujący danie ze specjalnego menu otrzymują okulary i dwie pizze zapakowane w pudełko, które staje się planszą rozgrywki.

W grze „Telepizza Hallowen” uczestnicy wcielają się w wirtualnych dostawców pizzy, a ich zadaniem jest doręczenie gorącego posiłku do celu.
Kluczenie ulicami miasteczka tak, by uniknąć zombie, szkieletów i dyniogłowych stworów, to wyzwanie, które ma pozwolić poczuć klimat grozy z przymrużeniem oka. Gra wymaga refleksu i zręczności, stanowiąc rozrywkę zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych.

Telepizza to międzynarodowa sieć pizzerii, dostarczająca pizze do domów w około 70 miastach w całej Polsce. Pod tym szyldem działa łącznie ponad 1300 lokali w takich krajach, jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia, Peru, Ekwador, Angola i innych.

Marka Telepizza pochodzi z Hiszpanii, jej pierwszy lokal został otwarty w 1988 roku w Madrycie. Do Polski Telepizza zawitała w 1992 roku. Obecnie sieć krajowa liczy prawie 120 restauracji i się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 roku systemowi franczyzowemu.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram