„Drzwi otwarte” w Grene

Data dodania: 25 kwietnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Grene

Myślisz o własnym sklepie, a jednocześnie masz wątpliwości i wiele pytań? Nie czekaj. Przyjdź na drzwi otwarte systemu franczyzowego Grene i poznaj specyfikę działania w sprawdzonym biznesie „od kuchni”!

Zapraszamy w dniu 7 maja 2014 w godz. od 8:00 do 16:00 do naszej siedziby w Modle Królewskiej, ul. Skandynawska 1. Odwiedzając nas poznasz asortyment sklepów rolniczo–technicznych Grene, dowiesz się jaka lokalizacja jest najlepsza dla uruchomienia sklepu oraz jakie są nakłady inwestycyjne.

W ramach wizyty dowiesz się też jak wygląda proces rekrutacji, otwarcia i współpracy z nami, a także jakiego wsparcia udzielamy franczyzobiorcom i dlaczego warto otworzyć sklep Grene.

Ponadto zaplanowaliśmy wycieczkę po firmie i wizytę w sklepie modelowym w Koninie. Nasi eksperci będą do Twojej dyspozycji, by udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy wypełnić bardzo krótką ankietę, która znajduje się pod linkiem „FORMULARZ”. Udział jest całkowicie darmowy i nie zobowiązujący. Zapraszamy!

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram