Drzwi i okna zacznij sprzedawać zimą

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 marca 2015
Kategoria:
Foto: Drzwi.pl

Foto: Drzwi.pl

Jaki jest najlepszy okres na rozpoczęcie biznesu w branży „dom i ogrod”? Zima. - Jest to okres, w którym drzwi sprzedają się słabiej natomiast nie ma problemu z doborem odpowiednich sprzedawców oraz grup montażowych – dzieli się doświadczeniem Julian Kosik z Drzwi.pl, firmy zajmującej się sprzedażą, montażem drzwi, bram i okien.

Przy otwieraniu salonu w styczniu lub lutym punkt franczyzowy w pełni może wykorzystać swój potencjał i jest w stanie realizować wysoką sprzedaż już od wiosny.

Miesiącami, w których mamy największą sprzedaż jest okres powakacyjny - wrzesień, październik i listopad. Dotyczy to również drzwi wewnętrznych. Największy wzrost sprzedaży odnotowujemy jednak w segmencie drzwi zewnętrznych do domów – opowiada Julian Kosik.

Obecnie Drzwi.pl ma jeden własny salon sprzedaży, który znajduje się we Wrocławiu oraz trzy sklepy franczyzowe - w Warszawie, Krakowie i Białymstoku.

W tym roku chcielibyśmy otworzyć salony franczyzowe w Toruniu, Katowicach i Trójmieście – podsumowuje nasz rozmówca.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram