Drzwi do sukcesu

Data dodania: 2 stycznia 2018
Kategoria:
Foto: Majster Plus
Drzwi do sukcesu

Coraz więcej naszych dotychczasowych partnerów otwiera kolejny sklep pod szyldem Majster Plus – mówi Marcin Zieleśkiewicz, dyrektor ds. sprzedaży hurtowej spółki Składy VOX.

W 2017 roku w sieci Majster Plus otwarto około 20 nowych sklepów. Większość z tych obiektów należy do dotychczasowych partnerów handlowych firmy.

W ub.r. zaobserwowaliśmy wzrost zainteresowania działaniem w ramach naszej sieci z uwagi na rosnące zapotrzebowanie klientów detalicznych zakupami produktów z kategorii drzwi i podłóg. W tym roku planujemy dalszą ekspansję, polegającą m.in. na przebudowach i zmianach lokalizacji istniejących obiektów. Przygotowujemy się do otwarcia około 25-30 nowych punktów handlowych – opowiada Marcin Zieleśkiewicz.

I dodaje: Dotychczasowe wyniki sprzedaży w sieci Majster Plus, która notuje ponad 15% wzrostu wobec 2016 roku, dopingują nas do jeszcze mocniejszej ekspansji w 2018 roku.

Sieć Majster Plus jest częścią Grupy Kapitałowej VOX. Dzięki temu jej partnerzy mają możliwość korzystania z zaplecza logistycznego, finansowego, handlowego i marketingowego firmy.

Każdy franczyzobiorca ma możliwość rozszerzenia asortymentu sklepu o produkty z branży wykończeniowej i budowlanej, na które jest zapotrzebowanie na lokalnym rynku.

Szczegóły dotyczące oferty współpracy franczyzowej Majster Plus znajdują się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram