Drugi przetarg na majątek po Rabacie Service

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 sierpnia 2013
Kategoria:

rabatCena wywoławcza wynosi 23 605 000 zł. Oferty należy składać do 10 września.

Syndyk masy upadłości rozpisał drugi przetarg na zorganizowaną części Rabatu Service. Najatrakcyjniejszą częścią wystawioną na sprzedaż jest 98,4 proc. udziałów w spółce LD Holding, organizatora jednej z największych sieci franczyzowych na północy kraju. Potencjalni chętni będą musieli jednak równocześnie kupić działkę z zabudową magazynowo-biurową o powierzchni ponad 10 500 mkw. w Pruszczu Gdańskim, a także umowy najmu lokali handlowych w Gdańsku oraz umowy gospodarcze, koncesje, pozwolenia i zezwolenia związane z działalnością Rabatu w Pruszczu Gdańskim. Cena wywoławcza to 23,6 mln zł. Pisemne oferty można składać do 10 września br. Przypomnijmy, pierwszy przetarg został unieważniony z powodu braku chętnych.

Rabat Service S.A. jest jednym z wiodących dystrybutorów produktów branży FMCG na rynku Polski północnej oraz operatorem sieci sklepów „Sieć 34”, która zrzesza ponad 1200 placówek detalicznych na terenie całej Polski. Firma posiada 2 oddziały dystrybucyjne oraz kilkanaście biur na terenie kraju.

MR

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram