Drugi numer magazynu Franczyza&Biznes już w sprzedaży!

Data dodania: 16 maja 2013
Kategoria:
Magazyn o franczyzie, gdzie dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach na rynku

Z przyjemnością informujemy, że drugi numer magazynu Franczyza&Biznes, tworzonego przez zespół specjalistów Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, właśnie pojawił się w salonach prasowych.

Tematem numeru są franczyzodawcy, którzy przeszli próbę czasu. Spośród ponad 600 firm, które rozwijają się poprzez franczyzę, zaledwie pięćdziesięciu systemom od przynajmniej 10 lat przybywa chętnych do współpracy. Szczegółowo je prześwietlamy!

W raporcie numeru przyglądamy się franczyzie bankowej, której sytuacja, po chudych latach, pomału zaczyna się stabilizować. Ostatni rok po raz pierwszy od dawna przyniósł więcej otwarć niż zamknięć placówek franczyzowych banków. Czy to koniec kryzysu?

Poza tym w magazynie jak zwykle analizy trendów rynkowych, interesujące wywiady z liderami rynku franczyzowego oraz z franczyzobiorcami, którym udało się zaistnieć w biznesie. Nie brakuje też informacji z Polski i ze świata, bazy ofert franczyzowych, porad prawnych i biznesowych, a wszystko to w przyciągającej wzrok oprawie graficznej! Warto bliżej zapoznać się z najnowszym numerem magazynu Franczyza&Biznes.

Franczyza&Biznes to pierwszy magazyn na polskim rynku poświęcony wyłącznie tematyce franczyzy, który poprzez praktyczną wiedzę dostarcza niezbędnych informacji dla tych, którzy chcą rozwijać swój biznes w oparciu o franczyzę, jak również dla tych, którzy chcą kupić licencję franczyzową. Współpracując z najlepszymi specjalistami w zakresie budowania systemów sieciowych stworzyliśmy magazyn XXI wieku, który przekona jeszcze niezdecydowanych, że franczyza jednak się opłaca!

O ARSS
Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych to zespół specjalistów, który ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu systemami franczyzowymi. Misją firmy jest dostarczanie klientom indywidualnie dopasowanych rozwiązań odpowiadających ich specyficznym potrzebom w zakresie tworzenia i funkcjonowania systemów sieciowych - własnych, franczyzowych, agencyjnych, licencyjnych i dystrybucyjnych. Wysoki standard i szeroki zakres świadczonych usług, unikalne kompetencje i kwalifikacje konsultantów oraz najwyższe standardy etyczne prowadzonej działalności powodują, że ARSS jest liderem w doradztwie we franczyzie i innych systemach sieciowych.

Andrzej Krawczyk, redaktor naczelny magazynu „Franczyza&Biznes” i partner w Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych tematyką franczyzy zajmuje się od połowy lat 90-tych ubiegłego wieku. W latach 2000-2006 założyciel i szef działu franczyzy w firmie PROFIT system. Reprezentuje Polskę w organizacji Euro Franchise Lawyers, członek rady programowej magazynu International Journal of Franchising Law, w 2007 roku jako jedyny Polak znalazł się w gronie międzynarodowych ekspertów w zakresie franczyzy wymienionych w prestiżowej publikacji The International Who’s Who of Franchise Lawyers.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design