Druga franczyza Abry

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 września 2011
Kategoria:
ABRASieć sklepów meblowych wzbogaciła się o kolejną placówkę franczyzową. I nie zwalnia tempa - niedługo następne otwarcie.

1 października Abra otwiera sklep w Nysie. Będzie to druga placówka sieci działająca na zasadzie franczyzy. Pierwsza funkcjonuje od czerwca w Oświęcimiu, a już wkrótce planowane jest otwarcie kolejnej, tym razem w Łowiczu.

– Franczyzobiorcy naszej sieci otrzymują wsparcie, które umożliwia uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Franczyzobiorca oferuje klientom pełną ofertę produktową Abry w atrakcyjnych cenach oraz gwarantuje szybką realizację zamówienia – podkreśla Dorota Placzyńska, menadżer ds. rozwoju sieci. – Ponadto bierzemy na siebie koszty budowania renomy marki, co stanowi znaczny wydatek z budżetu i niejednokrotnie stanowi barierę wejścia na rynek – wyjaśnia.

Dotychczasowa działalność Abry skupiała się przede wszystkim na prowadzeniu własnych sklepów w dużych miastach. Wprowadzając możliwość otwierania placówek handlowych opartych na systemie franczyzowym, spółka zamierza podbić rynek mniejszych miejscowości, poniżej 50 tys. mieszkańców, w których dostrzega duży potencjał rozwoju.

Najnowszy sklep Abry w Nysie ma 500 mkw. powierzchni i znajduje się w „budowlanym” centrum miasta, w sąsiedztiwe takich sklepów jak Jysk, Media Expert, PSB Mrówka, Ruck Zuck i Komfort. Placówka prowadzona będzie przez państwa Agnieszkę i Antoniego Korzec z Nysy.

– To nasz pierwszy biznes rodzinny. Oboje z żoną od lat związani jesteśmy z branżą meblarską, dlatego w pewnym momencie postanowiliśmy postawić na swoje i otworzyć własny sklep. Wtedy z pomocą przyszła nam sieć sklepów Abra, która udostępniła nam swoje know-how, kontakty i w ten sposób już 1 października rozpoczynamy własną działalność – mówi Antoni Korzec, właściciel sklepu w Nysie. – Znamy potrzeby lokalnego rynku i wiemy, że Abra gwarantuje nam bardzo dobry produkt w doskonałej cenie. W lokalnych sklepach czas oczekiwania na meble to około 4 tygodnie, kupując w Abrze, meble z kolekcji mamy dostępne właściwie od ręki – dodaje właściciel.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram