Drożej na wakacje

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 maja 2009
Kategoria:
sun_club_logo.gif

sun_club_logo.gifPodobno w czasach kryzysu finansowego najczęściej rezygnujemy z wakacji. To prawda? A może wybieramy zamiennie wycieczki krajowe? Zapytaliśmy Katarzynę Ciepał, Koordynatora Sieci Sprzedaży agencji turystycznej Sun Club.

„Nie do końca. Klienci często albo odkładają decyzję o rezerwacji wakacji do ostatniej chwili albo też decydują się na nieco niższy standard zakwaterowania czy też wybierają inną tańszą destynację. Nieliczni wybierają zamiennie chociażby wczasy z dojazdem własnym bądź autokarem czy też wczasy krajowe.” – powiedziała w rozmowie z portalem www.franczyzawpolsce.pl Katarzyna Ciepał. Jak się dowiedzieliśmy, ceny wycieczek są nieco wyższe niż w latach poprzednich ale za to touroperatorzy przygotowują dla swoich klientów coraz ciekawsze propozycje od rabatów za wcześniejszą rezerwację, gratisowe wycieczki fakultatywne, gwarancję niezmiennej ceny po atrakcyjne oferty Last Minute. Kryzys dał się odczuć również w branży turystycznej. Klienci w pierwszych miesiącach bieżącego roku wstrzymywali się z podjęciem decyzji o zakupie wczasów czy wycieczek. „Na chwilę obecną sytuacja troszkę się ustabilizowała im bliżej sezonu tym więcej klientów.”- dodaje Pani Ciepał.

Słów kilka o franczyzie turystycznej
Franczyza oferowana przez Sun Club polega na prowadzeniu agencji turystycznej pod tą samą marką w oparciu o umowy agencyjne z touroperatorami. Współpraca franczyzowa pozwala na stworzenie biura posiadającego pełen dostęp do ofert większości organizatorów wypoczynku zarówno w kraju jak i za granicą, a także daje możliwość sprzedaży biletów lotniczych, autokarowych czy też ubezpieczeń. W ramach przystąpienia do sieci Sun Club oferuje partnerstwo z największymi touroperatorami min: Ecco Holiday, Ecco Travel, Neckermann, Itaka, Alfa Star, Orbis Travel, Triada, Grecos Holiays, Rainbow Tours, Exim Tours, Sun & Fun, Selectours.

Agnieszka Grabuś, 28 maja 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram