Drogowskaz dla rozpoznawalnych marek i podpowiedź dla inwestorów

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 sierpnia 2009
Kategoria:
fep_logo.gif

fep_logo.gifFranchise Equity Partners to wspólne przedsięwzięcie Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych oraz Jerzego Z. Bednarka utworzone w celu prowadzenia działalności inwestycyjnej.

Misją firmy jest finansowanie przedsiębiorstw budujących lub rozwijających systemy sieciowe (własne, franczyzowe, agencyjne, dystrybucyjne) lub poszukujących możliwości zbudowania wartości przedsiębiorstwa poprzez komercjalizowanie swojego know-how i własności intelektualnej.

Na wsparcie wiedzą i kapitałem FEP – u mogą liczyć dwie grupy podmiotów: firmy, które funkcjonują w oparciu o sprawdzone w praktyce know-how oraz rozpoznawalną markę i chcą zbudować lub rozwinąć sieć placówek (własnych, franczyzowych, agencyjnych lub dystrybucyjnych) oraz przedsięwzięcia, które swej szansy upatrują w licencjonowaniu lub innego rodzaju komercjalizacji opracowanej przez siebie technologii lub posiadanej własności intelektualnej.

- Do współpracy zapraszamy zarówno firmy poszukujące finansowania, jak i inwestorów poszukujących możliwości korzystnego ulokowania swoich środków finansowych w projekty inwestycyjne oparte na zweryfikowanym i sprawdzonym w praktyce modelu biznesowym i know-how – przekonuje Jerzy Z. Bednarek.

Franchise Equity Partners specjalizuje się w finansowaniu przedsiębiorstw na rynku niepublicznym. Realizuje również transakcje typu pre-IPO, w wyjątkowych przypadkach uczestniczymy jako akcjonariusz w transakcjach na rynku publicznym. W realizowane projekty inwestycyjne angażowany jest zarówno kapitał, jak i wiedza eksprtów skupionych w FEP. Unikalność przedsięwzięcia polega na połączeniu kompetencji związanych z umiejętnością kształtowania strategii rozwoju przedsięwzięć sieciowych lub związanych z własnością intelektualną i kompetencji w zakresie inżynierii finansowej połączonej z optymalizacją ryzyka inwestycyjnego.

FwP, 18 sierpnia 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram