Drogerie Polskie z nowym sklepem w Chorzowie 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Drogerie Polskie

Na początku lutego br. został otwarty sklep sieci Drogerie Polskie w Chorzowie. Właścicielem lokalu jest Eugeniusz Sośnik. To jego trzeci sklep w ramach znanej sieci. 

Powierzchnia sklepu tego sklepu wynosi około 60 m². Drogeria mieści się w kompleksie Czerwona Torebka. Lokalizacja została wybrana ze względu na duże osiedle mieszkaniowe w pobliżu i brak konkurencji.

W dniu otwarcia największym powodzeniem cieszyły się produkty reklamowane w ulotce promocyjnej, kolportowanej do skrzynek pocztowych w okolicy oraz akcja kuponowa: przy zakupie dowolnych produktów za min. 30 zł klient otrzymywał kupon o wartości 10 zł na kolejne zakupy.

Drogerie Polskie wspiera też były piłkarz Radosław Majdan, który spotka się z klientami sieci promując swoją wodę perfumowaną Vabun Gold Edition. Zapach ten jest dostępny wyłącznie w sieci Drogerie Polskie. Jak mówił nam wcześniej Leszek Szwajcowski, wiceprezes zarządu Drogerie Polskie ważnym elementem działalności sieci sklepów jest szeroka komunikacja ofert. 

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram