Drogerie Jasmin wprowadzają model click&collect 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Drogerie Jasmin wchodzą w model zakupów click&collect 

Drogeryjna sieć franczyzowa Jasmin rozszerza dystrybucję w kanale online. Jeszcze w listopadzie nastąpi testowa integracja pierwszych placówek detalicznych Jasmin, w ramach wirtualnej galerii handlowej Supersam.pl. 

Rozwój i upowszechnienie nowoczesnych technologii wpłynął na to, że zdecydowaliśmy się na rozszerzenie dystrybucji w kanale online. Chcemy, aby nasza oferta dotarła do wszystkich, którzy szukają w internecie dobrych, regionalnych produktów kosmetycznych. Liczymy, że usługa click& collect będzie odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, którzy będą chętnie realizować zamówienia przez internet – mówi Teresa Stachnio, wiceprezes Drogerii Jasmin.

Testowa integracja pierwszych placówek detalicznych Jasmin, w  ramach wirtualnej galerii handlowej Supersam.pl nastąpi w listopadzie. W pierwszej kolejności zostaną podłączone placówki w Poznaniu i Warszawie. Dla klientów oznacza to, że będą mieli możliwości składania zamówień przez Internet z priorytetowym odbiorem osobistym w wybranej drogerii Jasmin, o wyznaczonej przez siebie porze, bez kolejki.

Funkcjonująca na rynku od kwietnia 2010 roku franczyzowa sieć Drogerie Jasmin to obecnie ponad 200 sklepów na terenie całego kraju. Koncept dobrze wyposażonej drogerii oparty jest na relacjach wypracowanych z producentami zarówno światowych marek, jak i polskich, niszowych dostawców z branży kosmetyczno-chemicznej.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram