Drogerie Blue Stop: 5 nowych sklepów tygodniowo

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 lutego 2013
Kategoria:
blue_stopOgólnopolski projekt detaliczny Blue Stop to nowa propozycja spółki Delko adresowana nie tylko do drogerii, ale wszystkich sklepów, które w swoim asortymencie posiadają artykuły chemiczne i drogeryjne. To obecnie jedyne na rynku rozwiązanie adresowane do tak szerokiej grupy sklepów.

Blue Stop to propozycja dla handlowców świadomych korzyści z działania w grupie, a jednocześnie ceniących sobie niezależność w prowadzeniu własnego biznesu. Przygotowania do uruchomienia projektu trwały przez cały ubiegły rok. W tym czasie prowadzono rozmowy z potencjalnymi partnerami oraz producentami. Ich efektem było opracowanie zasad funkcjonowania nowego konceptu, które są atrakcyjne dla wszystkich jego uczestników.
Opracowany przez nas model działania nie jest typowym modelem franczyzowym. To działanie partnerskie,  którego celem poza pozyskiwaniem nowych powierzchni handlowych jest też, a może przede wszystkim integracja mająca na celu osiąganie wspólnych korzyści – mówi Dariusz Kawecki, Prezes Delko.

W tej chwili w projekcie,  Delko współpracuje z 29 partnerami a w  kolejnych 18 placówkach trwają prace związane z wizualizacją odpowiadającą standardom sieci. Imponujące jest też tempo rozwoju sieci Blue Stop. Do projektu przystępuje pięć nowych sklepów tygodniowo.

Poza ofertą współpracy dużym atutem konceptu Blue Stop jest wsparcie organizacyjne i logistyczne spółki Delko, która zapewnia dystrybucję produktów na terenie całego kraju.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram