Dr Irena Eris w jednym klubie z Chanel, Louis Vuitton i Diorem?

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 października 2012
Kategoria:
dr-irena-eris-logo

Marka Dr Irena Eris dołączyła do prestiżowego klubu Comite Colbert, miejsca, które zrzesza 69 ekskluzywnych francuskich marek oraz tylko sześć spoza granic Francji.

Comite Colbert to klub założony w 1954 r. przez Jeana-Jacquesa Guerlaina. Zrzesza on ekskluzywne francuskie marki kosmetyczne, odzieżowe, jubilerskie , instytucje użyteczności publicznej – np. Air France, prestiżowe instytucje kultury, m.in. Luwr, Operę Paryską czy Comedie-Française.

Wszyscy członkowie stowarzyszenia muszą spełniać określone kryteria. Być marką luksusową i jednocześnie rozpoznawaną w świecie, charakteryzować się innowacyjnością i kreatywnością w podejściu do produktu. Stworzone Hotele Spa marki Dr Irena Eris są synonimem luksusu.

A za co jeszcze doceniono polską firmę? - Za międzynarodowe ambicje, wysoką jakość produktów, innowacyjność i etykę działania - mówi Elisabeth Ponsolle des Portes, prezes Comite Colbert. Wiemy też, że organizacja liczy na Polaków przy tworzeniu frontu reprezentującego interesy europejskiego luksusu w Komisji Europejskiej.

Do Comite Colbert nie można się zgłosić ani zapisać. Trzeba być zaproszonym. Potem należy uzyskać poparcie i rekomendację dwóch obecnych już w klubie marek. Zaproszenie do klubu nie jest jednoznaczne z dożywotnim członkostwem. Co rok następuje weryfikacja członków, tak więc utrzymanie swojej pozycji w klubie nie jest takie proste. Czy polskiej marce się uda? Henryk Orfinger, współzałożyciel i szef rodzinnej firmy Dr Irena Eris, twierdzi, że wchodząc do elitarnego stowarzyszenia Comite Colbert, polska marka zrobiła pierwszy krok przybliżający ją do światowego rynku luksusu.

Aby nie zmarnować tego osiągnięcia trzeba sukcesywnie wzmacniać wizerunek marki, by nie tylko drogerie w Polsce, ale przede wszystkim drogerie poza granicami kraju dostrzegły jakość i potencjał polskich marek kosmetycznych.

Marta Rolka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram