Dr Irena Eris otwiera Kosmetyczny Instytut w Gliwicach

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 kwietnia 2014
Kategoria:
Instytut dr Ireny Eris

Instytut dr Ireny Eris

Twórczyni marki kosmetycznej Dr Irena Eris powiększa sieć Kosmetycznych Instytutów. Na przełomie kwietnia i maja tego roku swoje drzwi otworzy instytut w Gliwicach.

W ubiegłym roku sieć franczyzowa Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris powiększyła się o dwa ośrodki, które zostały otwarte w Suchym Lesie k. Poznania oraz w Bielsku Białej. W tym roku na przełomie kwietnia i maja zacznie przyjmować klientów instytut w Gliwicach.

Placówki tego formatu powstają najczęściej w centrach miast lub w galeriach handlowych. Minimalna powierzchnia lokalu to 150 m2. Koszt uruchomienia Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris wynosi ok. 125 tys. zł, które trzeba przeznaczyć na podstawowy sprzęt kosmetyczny. Reszta kosztów zależy od stanu oraz wielkości lokalu. W koszty inwestycji nie jest wliczona opłata wstępna, która wynosi 35 tys. zł. Franczyzobiorca musi również wnosić opłaty miesięczne uzależnione od liczby stanowisk.

Firma otworzyła też pierwszą placówkę działającą w oparciu o nowy koncept Dr Irena Eris Beauty Partner - to oferta współpracy franczyzowej skierowana do 4 i 5 gwiazdkowych hoteli, typu spa resort. Dr Irena Eris Beauty Partner posiada ofertę zabiegową porównywalną do Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, ale dopasowaną do potrzeb klientów danego hotelu oraz jego możliwości lokalowych.

- Poziom wykonywanych zabiegów i standard obsługi klienta jest taki, jaki staramy się utrzymać w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris. Hotel, z którym rozpoczniemy współpracę powinien znajdować się w malowniczych rejonach Polski i oferować swoim klientom wypoczynek w ekskluzywnym stylu. W drugiej połowie roku otworzy się kolejna placówka w systemie Beauty Partner w Zakopanem – mówi Karolina Fałek z biura prasowego Dr Irena Eris.

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris było pierwszą firmą, która rozpoczęła tworzenie na polskim rynku franczyzowej sieci Kosmetycznych Instytutów. Pierwsza franczyzowa placówka sygnowana nazwiskiem dr Ireny Eris została otwarta w 1997 roku. Dziś sieć Instytutów Kosmetycznych liczy 24 placówki w tym dwie w Hotelach SPA Dr Irena Eris.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram