Dotychczasowi partnerzy DSR otwierają kolejne lokale

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 listopada 2009
Kategoria:
dsr_logo.gif
dsr_logo.gifDobre Sklepy Rowerowe rozpoczęły działalność niemal 10 lat temu. Od tego czasu sieć DSR stopniowo się powiększa, a dotychczasowi partnerzy otwierają kolejne lokale.

- Szeroki zakres pomocy, którą oferujemy swoim partnerom powoduje, że od kilku sezonów można zaobserwować następującą tendencję. Działający już w sieci przedsiębiorca otwiera kolejne sklepy w innych miejscowościach i z powodzeniem działa pod szyldem DSR. W 2009 roku miało to miejsce w przypadku placówek w Cieszynie, Legnicy, Siedlcach oraz Zielonej Górze – mówi Magdalena Bryl, Specjalista ds. Marketingu Velo.

Zainteresowanie możliwością stworzenia nowej placówki w innym miejscu powoduje, że spółka myśli o tym, by pomagać partnerom w znalezieniu odpowiedniego miejsca na prowadzenie nowej działalności. Dla partnerów Velo szuka nowych lokali handlowych do wynajęcia lub zakupu. Preferowane lokale powinny mieć powierzchnię powyżej 40m2 w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców i powinny znajdować się przy ruchliwej ulicy, z co najmniej trzema miejscami parkingowymi.

- Wiąże się to z innym projektem, nad którym pracujemy. Visual Merchandising Concept - bo tak się on nazywa - to zbiór wskazówek, projektów oraz gotowych rozwiązań, przygotowany z myślą o partnerach Dobre Sklepy Rowerowe, który ma być wytyczną przy aranżacji sklepu, jak również elementem standaryzacji placówek należących do grupy- kończy Bryl.

FwP, 05 listopada 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram