Doradcy pod jedną marką

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Expander Advisors

Centrum Finansów Aviva wzmocniło struktury Expander Advisors. Tym samym blisko 100 doradców pracujących w placówkach zlokalizowanych w największych polskich miastach dołączyło do sieci jednego z największych niezależnych doradców finansowych w kraju.

Integracja związana jest z przejęciem przez grupę Aviva 100% udziałów Expandera, które miało miejsce w lipcu br. Expander liczy obecnie blisko 100 placówek w 50 miastach.

Łącząc wiedzę i doświadczenie obu firm stajemy się jedynym niezależnym podmiotem w branży o tak silnej pozycji w zakresie kreowania oferty i dedykowanych rozwiązań – mówi Andrzej Oślizło, prezes Expander Advisors.

Z punktu widzenia klientów obsługiwanych dotychczas w Centrum Finansów Aviva zmiana dotyczy przede wszystkim marki i nazwy, pod którymi działać będą placówki. Warunki produktów zakupionych w nich do tej pory pozostają niezmienione.

Zintegrowanie sieci jest kolejnym etapem rozwoju Expandera, założonym przez nowego inwestora. Dołączenie oddziałów do struktury sprzedaży i pozyskanie doświadczonych specjalistów wzmocni pozycję firmy na rynku i pozwoli na dynamiczny rozwój kolejnych grup produktowych, zwłaszcza oferty ubezpieczeniowej i inwestycyjnej.

W perspektywie najbliższych kilku lat planujemy zwiększyć sprzedaż w tym sektorze, do czego na pewno przyczyni się możliwość wymiany doświadczeń oraz dostęp do bogatej oferty grupy Avila – dodaje Adrian Jarosz, wiceprezes zarządu oraz dyrektor sprzedaży Expander Advisors.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram