Domino's Pizza ma już dwa lokale w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 czerwca 2011
Kategoria:
domino-s-pizza-jana-pawla-ii-45a-1

domino-s-pizza-jana-pawla-ii-45a-1

Nowa pizzeria sieci mieści się w Warszawie. Do otwarcia szykują się już dwie kolejne, również w stolicy.

W ostatnią środę, 15 czerwca uruchomiony został lokal w centrum Warszawy, przy Al. Jana Pawła II. Elementem charakterystycznym nowej placówki jest „pizza theatre” – duże okno, znajdujące się wewnątrz pizzerii, oddzielające część dla klientów od kuchni, przez które można obserwować cały proces przygotowywania pizzy.

- Wraz z otwarciem drugiego lokalu, rozwój sieci Domino’s Pizza w Polsce nabiera tempa. Kolejna, trzecia pizzeria jest już prawie gotowa, a wkrótce rozpoczną się prace nad czwartym lokalem - powiedział Peter Shaw, dyrektor zarządzający DP Poland PLC.

Otwarcia kolejnych lokali Domino’s Pizza planowane są na warszawskim Ursynowie i Mokotowie. Dyrektor DP Poland chwali się też sukcesami pierwszej pizzerii Domino's Pizza, która działa na Mokotowie, przy ul. Bukowińskiej już od ponad trzech miesięcy.

Zapewnia, iż wielkość obrotów, jaką uzyskał lokal w tym czasie to dowód na to, że konsumenci docenili wysoką jakość pizzy oraz błyskawiczną dostawę Domino's. Jak pokazały dane uzyskane z tego lokalu, średni czas dostawy od momentu złożenia zamówienia wynosi mniej niż 20 minut. Oznacza to, że czas samego dowozu pizzy (bez czasu jej przygotowywania i wypieku) wynosi średnio jedynie 8 minut.

- Nasz pierwszy lokal przy ul. Bukowińskiej niedawno otrzymał ocenę pięciu gwiazdek, przyznaną przez naszego międzynarodowego franczyzodawcę. Jest to znakomity wynik, który odzwierciedla czas i wysiłek jaki poświęciliśmy na stworzenie najlepszej oferty dla klientów Domino's na polskim rynku. Te najwyższe, wypracowane przez nas standardy, stały się wzorcem i punktem wyjścia dla wszystkich naszych lokali, które zostaną otwarte w przyszłości - powiedział Peter Shaw.

W ramach sieci Domino's Pizza działa już ponad 9 300 punktów zlokalizowanych na ponad 65 rynkach. W ciągu kilku ostatnich lat firma otwierała ponad 300 lokali rocznie. Plan rozwoju sieci Domino’s Pizza na polskim rynku przewiduje otwarcie w Warszawie 12 pizzerii do końca 2011 roku i kolejnych 15 do końca roku 2012. Dalsze plany, na skalę krajową, które nie wykluczają subfranchisingu, przewidują otwarcie łącznie 65 lokali do końca 2014 roku.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram