Dominium szykuje otwarcie pizzerii franczyzowych

Data dodania: 13 marca 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Sieć Dominium szuka partnerów 

W pierwszej połowie tego roku sieć pizzerii Dominium planuje otworzyć co najmniej dwie restauracje w modelu franczyzowym. 

Ogólnopolska sieć restauracji typu casual dining oferująca potrawy kuchni włoskiej, zarówno na miejscu, jak i w dostawie do niedawna otwierała tylko własne lokale. Obecnie działa ponad 70 restauracji Dominium zlokalizowanych w punktach handlowych. Na początku 2015 roku spółka aktywnie ruszyła z rekrutacją franczyzobiorców.

Planuje się, że w ciągu najbliższego półrocza zostanie otwarto co najmniej dwa lokale franczyzowe. Na początku w Ostrołęce i w Świnoujściu.

Jak mówił nam wcześniej Tomasz Czaja, dyrektor działu rozwoju Dominium, w 2014 roku spółka odnotowała znaczny wzrost zainteresowania usługami ze strony klientów. Przeprowadziła rebranding sieci, którego celem było wzmocnienie rozpoznawalności marki.

Nastąpiła zmiana wystroju wszystkich restauracji, w których dzięki ociepleniu wnętrz, w otoczeniu włoskich pejzaży, klienci jeszcze bardziej mogą poczuć atmosferę Włoch. Jednocześnie firma opracowała jednolitą komunikację marketingową. W grudniu ub.r. w sieci działała jedna pizzeria franczyzowa.

INK

Osoby zainteresowane współpracą z siecią Dominium zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram