Dom Ubezpieczeniowy SPECTRUM poszerza sieć franczyzową

Autor: Redakcja
Kategoria:
Dom Ubezpieczeniowy Spectrum poszerza sieć franczyzową; Foto: DUS

Jesteśmy multiagencją działającą na rynku ubezpieczeń od wielu lat. W początkowym okresie sieć powstawała w oparciu o własne oddziały. Natomiast wiosną ubiegłego roku uruchomiliśmy projekt rozwoju sieci poprzez tworzenie placówek franczyzowych – o rynku ubezpieczeń rozmawiamy z Moniką Gołębiewską, koordynator sieci sprzedaży DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM.

Na chwilę obecną w standardzie określonym przez model franczyzowy funkcjonuje 16 oddziałów DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM. W drugiej połowie bieżącego roku strategia firmy zakłada wejście kolejnych 15 franczyzobiorców – dzieli się planami Monika Gołębiewska.

Podkreśla, że strategia multiagencji zakłada rozwój sieci poprzez oddziały franczyzowe, co umożliwia partnerom otwieranie placówek zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i w dużych miastach.

Dynamiczny rozwój w połączeniu z wyłącznością terytorialną, jaką zapewniamy naszym partnerom w naturalny sposób sprzyja tym, którzy wcześniej przystąpią do naszego systemu dając im szerszy wybór miejscowości, gdzie chcieliby prowadzić swoją działalność. Jednocześnie, zainteresowani naszą ofertą franczyzową mogą mieć pewność, że system jest sprawdzony i stabilny o czym świadczą sukcesy partnerów, którzy już wcześniej weszli w struktury naszej sieci. Podsumowując, jest to doskonały moment na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w oparciu o model franczyzowy DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM – ocenia Monika Gołębiewska.

Dodaje także, że wieloetapowa rekrutacja kandydatów na franczyzobiorców pozwala wyłonić do współpracy osoby o najwyższym poziomie kompetencji. Franczyzodawca wspiera partnerów szkoleniami merytorycznymi i praktycznymi, które obejmują procedury prowadzenia oddziału, zarządzania personelem i profesjonalną obsługę klienta. Dzięki temu udaje się minimalizować błędy w prowadzeniu placówki.

Zupełne uniknięcie błędów jest raczej nie możliwe, ale pojawienie się drobnego błędu, w rozwiązaniu którego uczestniczymy wspólnie z franczyzobiorcą, wpływa pozytywnie na dalsze doskonalenie się organizacji. Żaden, z dotychczas pojawiających się problemów, nie wpłynął negatywnie na stabilizację prowadzonego biznesu w oparciu o nasz model franczyzowy – podsumowuje koordynator sieci sprzedaży DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM.

Zainteresowanych współpracą z multiagencją DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od kilku do kilkunastu tysięcy – zależnie od ilości stanowisk w lokalu i powierzchni reklamowej do oklejenia
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram