Dom finansowy QS z nowym programem szkoleniowym

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Dom finansowy QS z nowym programem szkoleniowym

Sieć rozpoczyna projekt EduQS, który ma mieć realny wpływ na zaufanie jakie wypracowują agenci u swoich Klientów.

 - EduQS to program szkoleniowy, który zaprojektowaliśmy przy użyciu nowoczesnych technologii, bazując na wiedzy zbieranej przez 17 lat ale także na szkoleniach miękkich. Program zakłada organizowanie regularnych szkoleń podnoszących kompetencje franczyzobiorców ale także budowę platformy szkoleniowej, którą uzupełniamy z myślą o potrzebach naszych franczyzobiorców oraz partnerów – mówi Mariusz Kajzer, Dyrektor Marketingu Dom Finansowy QS.

W czasach silnej konkurencji na rynku finansowym inwestycja w wiedzę i rozwój swoich kompetencji, a także, co najważniejsze rozwój swoich pracowników, staje się „must have” każdej firmy. Edukacja i ciągły rozwój osobisty pozwala ludziom osiągać coraz to lepsze wyniki w swojej pracy oraz w prowadzeniu własnego biznesu.  - Głównymi założeniami projektu są właśnie szkolenia nastawione na rozwój firmy oraz podnoszenie kwalifikacji i wiedzy osób w nich pracujących. Chcemy dzielić się wiedzą z naszymi partnerami, udostępniać im ciekawe artykuły, webinaria, chcemy dzielić się dobrymi praktykami, które świadczą o sukcesie współpracujących z nami agencji. Nowo opracowany program edukacyjny będzie nie tylko wspierał naszych partnerów w codziennych działaniach, ale także poszerzał ich wiedzę w dziedzinie szeroko pojętej sprzedaży produktów finansowych –dodaje Mariusz Kajzer.

- Będąc blisko naszych Partnerów zauważyliśmy, że duża część agentów zmaga się z problemem braku doświadczenia nowo zatrudnianych pracowników, którzy przecież zaraz będą doradzać naszym Klientom, jaki sposób finansowania jest dla nich najlepszy. Aż 42 % franczyzobiorców ma problem z rekrutacją wykwalifikowanej kadry. Szkolenia które do tej pory prowadziliśmy oczywiście dostarczały wiedzę produktową oraz administracyjną. Natomiast pomyśleliśmy że możemy dać coś więcej. 17 lat na rynku to niesamowity bagaż doświadczeń i wiedzy jaki zebraliśmy obsługując miliony Klientów w całej Polsce. Bycie najdłużej działającym pośrednikiem finansowym w Polsce zobowiązuje, dlatego wchodząc w rok nowych technologii stworzyliśmy system EduQS. Baza wiedzy produktowej, która pomoże szybko wdrożyć nowych pracowników, ale także odświeżyć sobie ważne informacje w dogodnym dla Ciebie momencie, to łatwy dostęp do całej wiedzy który, ułatwi doradzenie Klientowi jakie są dla niego najlepsze opcje. Zamieszczamy tu także wiedzę o narzędziach jakie udostępniamy dla naszych Partnerów. Mamy nadzieję, że przejrzyste instrukcje i łatwo dostępne informację sprawią, że wdrażanie nowych pracowników będzie szybsze i przyjemniejsze dla obu stron – mówi Mariusz Kajzer.

Platforma wymiany dobrych praktyk będzie szansą by uczyć się od innych, będzie też szansą, żeby szybko stać się ekspertem, a co za tym idzie wypracować sobie prawdziwe zaufanie Klientów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram