Dom Finansowy QS buduje nową sieć partnerską

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 marca 2011
Kategoria:
Dom kredytowy Multika

Dom kredytowy Multika

Nowa Multika wyróżnia się niską kwotą inwestycji początkowej oraz szeroką ofertą produktów: od kredytów gotówkowych przez ubezpieczenia po kredyty hipoteczne.

Dom Finansowy QS istnieje na rynku polskim od 2001 r. i jest częścią międzynarodowej grupy finansowej LaSer (m.in. BNP Paribas Fortis oraz Sygma Bank). Od 5 lat buduje sieć marketów kredytowych pod szyldem Multika. Obecnie jest ich już ponad 130 i wszystkie funkcjonują na zasadach współpracy agencyjnej pomiędzy Domem Finansowym QS a osobami prowadzącymi samodzielną działalność gospodarczą.

Konieczność reagowania na zmiany zachodzące na rynku finansowym w Polsce spowodowały jednak, że Dom Finansowy QS zdecydował się na wdrożenie nowego programu partnerskiego Nowa Multika. Jak zapowiada Wojciech Parteka, dyrektor projektu, obecnie funkcjonujący model nadal będzie istniał, zaś Nowa Multika będzie po prostu kolejną propozycją współpracy z DF QS. Ma ona zdynamizować rozwój sieci agencji współpracujących z tą firmą.

- Jednym z zasadniczych elementów przesądzających o sukcesie nowych Multik będzie bogata oferta produktowa dostępna w placówkach. Będą to już nie tylko markety kredytowe, ale po prostu markety finansowe. Oprócz kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych oferowanych do tej pory, obecne będą także produkty hipoteczne, ubezpieczenia oraz płatności masowe. Głównymi dostawcami produktów są jak dotąd: Sygma Bank, Meritum Bank, Alior Bank, BNP Paribas Fortis, PeKaO SA., Invest Bank, Link4 oraz Blue Media – podkreśla Wojciech Parteka.

Nowe Multiki mają być obecne w małych i średnich miastach, w najlepszych lokalizacjach - centralnych punktach tych miejscowości. Dom Finansowy QS zapewnia pełne oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne placówki, pakiet startowy materiałów reklamowych, szkolenia. Po stronie partnera pozostaje natomiast kwestia umeblowania lokalu oraz jego wyposażenia w komputer, telefon, faks, drukarkę, skaner oraz niszczarkę. Koszt ten nie powinien przekroczyć 7 tys. zł.

DF QS wspomaga partnera także w trakcie współpracy, i to nie tylko merytorycznie, ale także finansowo, pokrywając część kosztów związanych z wynajmem lokalu oraz produkcją materiałów promocyjno – reklamowych. Tak więc w trakcie trwania umowy partner ponosi jedynie bieżące koszty związane np. z wynagrodzeniami dla pracowników czy opłatami za media.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram