„Dokładnie tak jak lubisz” - Salad Story otwiera kolejny punkt franczyzowy

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 sierpnia 2012
Kategoria:

salad_story_bar

Na początku sierpnia została uruchomiona kolejna placówka sieci Salad Story działająca na zasadach franczyzy. Nowy punkt działa w Centrum Handlowym Plaza w Lublinie. Jest to już 18 lokal działający pod szyldem Salad Story.

Ogólnoświatowe trendy zdrowego żywienia dotarły również do Polski. Świadomość konsumenta na temat tego co je sprawia, że nie wystarczy jedzenia ładnie podać. Musi być ono przede wszystkim smaczne i zdrowe!

Salad Story to innowacyjny koncept, alternatywny do szeroko rozbudowanej oferty fast-food.

Przystępne ceny, nowoczesny koncept, posiłki bez konserwantów i ulepszaczy sprawiły, że marka weszła przebojem na rynek i sukcesywnie rozwija się poprzez franczyzę.

Rozszerzeniem bogatej oferty sałatek są kanapki w tortilli, chrupkie pieczywo, gęste zupy kremy, tarty i świeżo wyciskane soki owocowo-warzywne.

Od 2006 roku kiedy powstała spółka sieć zbudowała 11 lokali własnych i 7 franczyzowych wyłącznie z własnym kapitałem. Kolejne lokalizacje uzależnione są od atrakcyjności miejsc – najlepiej w miejscowościach powyżej 300 tys. mieszkańców.

Dodatkowo już od 6 sierpnia w lokalach w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu można zbierać punkty w programie lojalnościowym Salad Story za pomocą mobilnej aplikacji Freebee na smartfony - szybko, wygodnie, nowocześnie. Aplikację freebee, najłatwiej pobrać w googleplay oraz na AppStore wpisując w wyszukiwarkę hasło freebee. Wystarczy zeskanować kod QR przy kasie i kolekcjonować punkty dokładnie tak jak na tradycyjnej kartonikowej Karcie Stałego Klienta. Dodatkowo po 5 punkcie można wymienić je na mały sok owocowy lub warzywny.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram