Dobry Wybór w nowych regionach

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 października 2011
Kategoria:
Dobry_Wybor_sklep_convenienceKolporter uruchomił 15. placówkę w ramach swojej sieci sklepów spożywczych convenience. Firma planuje błyskawiczną ekspansję tego formatu.

Dotychczas sklepy sieci Dobry Wybór otwierane były na terenie dwóch województw: mazowieckiego i świętokrzyskiego (Warszawa, Piaseczno, Radom i Kielce). Kolporter zapowiadał jednak, że Dobry Wybór pojawi się także w innych regionach Polski. Pierwszym miastem spoza tych dwóch województw jest Ełk, gdzie pod koniec września otwarto dwa sklepy. Sieć liczy w sumie już 15 sklepów.

Jak zapowiada dyrektor Pionu Dobry Wybór w Kolporterze, Tomasz Brzeziński, w Ełku niebawem uruchomiony zostanie trzeci sklep. A w niedługim czasie mają również powstać punkty w innych miastach Polski: Łodzi, Włocławku, Toruniu, Inowrocławiu, Bolesławcu, Lubinie, Krakowie, Nowym Sączu, Lublinie i Skarżysku. Do lipca 2012 roku sieć Dobry Wybór będzie liczyć co najmniej 80 sklepów w całej Polsce.

W związku z rozwojem sieci Kolporter poszukuje także partnerów do prowadzenia tych placówek, wszystkie bowiem działają w systemie partnerskim. Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za funkcjonowanie sklepu jest prowadzący własną działalność gospodarczą partner Kolportera S.A. Firma oddaje mu w użytkowanie lokal wraz z pełnym wyposażeniem oraz zapewnia dostawę towarów handlowych. Partner świadczy w zamian usługę pośrednictwa sprzedaży. W zamian otrzymuje wynagrodzenie złożonej z gwarantowanej podstawy w wysokości 4500 zł oraz prowizję od sprzedaży.

Więcej na temat współpracy z siecią można przeczytać w wywiadzie z Tomaszem Brzezińskim, dyrektorem Pionu Dobry Wybór w Kolporterze.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram